Pronájem kanceláře Pardubice a kancelářské prostory Pardubice (100+)

Většina českých měst nabízí vynikající možnosti v oblasti podnikání. Ačkoliv s tím nemusíte v plné míře souhlasit, vlastnit kanceláře či mít ve městě svou pobočku, je opravdu podstatné. Pronájem kanceláří Pardubice tak v naší nabídce samozřejmě nesmí chybět. Přestože se může zdát, že pronájem kanceláře v Pardubicích je finančně náročný, spíše opak je pravdou. Nabízíme rozměry i lokality pro všechny zájemce, stačí si pouze vybrat.

Kanceláře k pronájmu Pardubice

Opravdu kvalitní nabídky v poměru cena, dostupnost a lokalita pro kancelářské prostory Pardubice můžete na našich stránkách najít vždy. Snažíme se našim návštěvníkům co možná nejvíce usnadnit jejich hledání, neboť je nám jasné, že čas je pro každého velmi vzácný. Proto je také pronájem kancelářských prostor Pardubice velice přehledně uspořádaný tak, aby se v něm dokázal zorientovat opravdu každý.

Pronájem kanceláře v Pardubicích

Ať si již vyberete na našich stránkách kancelářské prostory k pronájmu Pardubice přímo v centru města, kde lze samozřejmě očekávat nejvyšší ceny za pronájem kanceláře Pardubice, nebo někde v okrajovějších částech Pardubice, kde jsou naopak ceny mnohem příznivější. Ovšem zde jsou zase kanceláře k pronájmu Pardubice hůře dostupné.

Nacházíte se v hlavní kategorii komerční nemovitosti Pardubice , v kategorii komerční nemovitosti Pardubice jsou nemovitosti rozděleny na komerční nemovitosti na prodej Pardubice, pronájmy komerční nemovitost Pardubice, dražby komerčních nemovitostí Pardubice, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pronájem kanceláře Pardubice pokud hledání vhodné nemovitosti pronájem kanceláře Pardubice příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii kanceláře Pardubice na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:prodej kanceláře Pardubice, pronájem kanceláře Pardubice, dražby kanceláří Pardubice, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde pronájem kanceláře Pardubice ?

Chcete zpřesnit výběr pronájem kanceláře Pardubice zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pronájem kanceláře Pardubice Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Pronájem kanceláře 17 m, Třída Míru, Pardubice

Kancelář, lokalita: Centrum obce, pozemek: 17 m2

třída Míru, Pardubice, Zelené Předměstí

2 900 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, kancelář a sklad, 84 m2, Pardubice

Kancelář, lokalita: Klidná část obce, kanceláře: 22 m2, obchod: 22 m2

Průmyslová, Pardubice, Pardubičky

10 500 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, kancelář, 54 m2, Pardubice - centrum

Kancelář, lokalita: Klidná část obce

náměstí Republiky, Pardubice, Zelené Předměstí

8 800 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, kancelářské prostory, 43 m2, Pardubice - Spojil

Kancelář, lokalita: Klidná část obce

Na Okrajích, Spojil

6 900 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem nebytových prostor, 76 m2

Kancelář, lokalita: Centrum obce

Smilova, Pardubice, Zelené Předměstí

8 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, kancelářské prostory, 13 m2, Pardubice - centrum

Kancelář, lokalita: Centrum obce, kanceláře: 13 m2, obchod: 13 m2

náměstí Republiky, Pardubice, Zelené Předměstí

2 900 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Kanc. prostory 7 m2, Náměstí Republiky, Palác Hybských

Kancelář, lokalita: Centrum obce

náměstí Republiky, Pardubice, Pardubice-Staré Město

4 800 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, kancelářské prostory, 142 m2, Pardubice - Dukla

Kancelář, lokalita: Klidná část obce

náměstí Dukelských hrdinů, Pardubice, Zelené Předměstí

16 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, nebytový prostor, 200 m2, Pardubice - centrum

Kancelář, lokalita: Centrum obce

Pardubice, Zelené Předměstí

29 600 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem nebytového prostoru, 88m2, centrum města

Kancelář

třída Míru, Pardubice, Zelené Předměstí

16 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, kanceláře, 15 m2, Pardubice

Kancelář, lokalita: Klidná část obce

Pardubice, Zelené Předměstí

3 500 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, administrativní prostory 300 m2, OV, Pardubice - centrum

Kancelář, pozemek: 800 m2, kanceláře: 30 m2

S. K. Neumanna, Pardubice, Zelené Předměstí

150 Kč/měs/m2
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":3603,"locality_name":"Chrudim","show":"checkbox|text","parent_id":94,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3606,"locality_name":"Pardubice","show":"checkbox|text","parent_id":94,"checked":"1"},{"type":"okres","locality_id":3609,"locality_name":"Svitavy","show":"checkbox|text","parent_id":94,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3611,"locality_name":"\u00dast\u00ed nad Orlic\u00ed","show":"checkbox|text","parent_id":94,"checked":"0"}]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]}]}
TOPlist TOPlist