Pronájem kanceláře Ostrava-město a kancelářské prostory Ostrava-město (100+)

Většina českých měst nabízí vynikající možnosti v oblasti podnikání. Ačkoliv s tím nemusíte v plné míře souhlasit, vlastnit kanceláře či mít ve městě svou pobočku, je opravdu podstatné. Pronájem kanceláří Ostrava-město tak v naší nabídce samozřejmě nesmí chybět. Přestože se může zdát, že pronájem kanceláře v Ostravě je finančně náročný, spíše opak je pravdou. Nabízíme rozměry i lokality pro všechny zájemce, stačí si pouze vybrat.

Kanceláře k pronájmu Ostrava-město

Opravdu kvalitní nabídky v poměru cena, dostupnost a lokalita pro kancelářské prostory Ostrava-město můžete na našich stránkách najít vždy. Snažíme se našim návštěvníkům co možná nejvíce usnadnit jejich hledání, neboť je nám jasné, že čas je pro každého velmi vzácný. Proto je také pronájem kancelářských prostor Ostrava-město velice přehledně uspořádaný tak, aby se v něm dokázal zorientovat opravdu každý.

Pronájem kanceláře v Ostravě

Ať si již vyberete na našich stránkách kancelářské prostory k pronájmu Ostrava-město přímo v centru města, kde lze samozřejmě očekávat nejvyšší ceny za pronájem kanceláře Ostrava-město, nebo někde v okrajovějších částech Ostrava-město, kde jsou naopak ceny mnohem příznivější. Ovšem zde jsou zase kanceláře k pronájmu Ostrava-město hůře dostupné.

Nacházíte se v hlavní kategorii komerční nemovitosti Ostrava-město , v kategorii komerční nemovitosti Ostrava-město jsou nemovitosti rozděleny na komerční nemovitosti na prodej Ostrava-město, pronájmy komerční nemovitost Ostrava-město, dražby komerčních nemovitostí Ostrava-město, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pronájem kanceláře Ostrava-město pokud hledání vhodné nemovitosti pronájem kanceláře Ostrava-město příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii kanceláře Ostrava-město na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:prodej kanceláře Ostrava-město, pronájem kanceláře Ostrava-město, dražby kanceláří Ostrava-město, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde pronájem kanceláře Ostrava-město ?

Chcete zpřesnit výběr pronájem kanceláře Ostrava-město zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pronájem kanceláře Ostrava-město Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Pronájem, vila, Ostrava - Vítkovice

Kancelář, lokalita: Klidná část obce

Ostrava, Vítkovice

50 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem kanceláří, ul.Hlubinská, Ostrava

Kancelář, účel: Obchod, služby, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 185 m2,...

Hlubinská, Ostrava, Moravská Ostrava

18 500 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, samostatné kancelářské budovy, 184m2, Ostrava Muglinov, ul....

Kancelář

Betonářská, Ostrava, Muglinov

26 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, kancelářský prostor, Ostrava, ul. Hornopolní

Kancelář, lokalita: Centrum obce

Hornopolní, Ostrava, Moravská Ostrava

275 Kč/měs/m2
TOPlist TOPlist

Pronájem, kancelářské prostory, Ostrava, ul. Hornopolní

Kancelář, lokalita: Centrum obce

Hornopolní, Ostrava, Moravská Ostrava

275 Kč/měs/m2
TOPlist TOPlist

Pronájem, kancelářské prostory, Ostrava, ul. Hornopolní

Kancelář, lokalita: Centrum obce

Hornopolní, Ostrava, Moravská Ostrava

275 Kč/měs/m2
TOPlist TOPlist

Pronájem, kancelářské prostory, Ostrava, ul. Hornopolní

Kancelář, lokalita: Centrum obce

Hornopolní, Praha 8, Moravská Ostrava

275 Kč/měs/m2
TOPlist TOPlist

Pronájem prostorných kanceláří

Kancelář, kanceláře: 90 m2

Daliborova, Ostrava, Mariánské Hory

9 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, kancelářský prostor, Vítězná ul.

Kancelář, lokalita: Klidná část obce

Vítězná, Ostrava, Moravská Ostrava

17 500 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, nebytové prostory, Mariánské Hory, ul.Tvorkovských

Kancelář, lokalita: Centrum obce

Tvorkovských, Ostrava, Mariánské Hory

4 500 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, kancelář, 25 m2, Moravská Ostrava, ul. Reální

Kancelář, lokalita: Centrum obce, kanceláře: 25 m2, obchod: 25 m2

Reální, Ostrava, Moravská Ostrava

1 500 Kč/rok/m2
TOPlist TOPlist

Pronájem, kanceláře, 60 m2, Moravská Ostrava, ul. Reální

Kancelář, lokalita: Centrum obce

Reální, Ostrava, Moravská Ostrava

1 500 Kč/rok/m2
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":3801,"locality_name":"Brunt\u00e1l","show":"checkbox|text","parent_id":132,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3802,"locality_name":"Fr\u00fddek-M\u00edstek","show":"checkbox|text","parent_id":132,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3803,"locality_name":"Karvin\u00e1","show":"checkbox|text","parent_id":132,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3804,"locality_name":"Nov\u00fd Ji\u010d\u00edn","show":"checkbox|text","parent_id":132,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3806,"locality_name":"Opava","show":"checkbox|text","parent_id":132,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3807,"locality_name":"Ostrava-m\u011bsto","show":"checkbox|text","parent_id":132,"checked":"1"}]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]}]}
TOPlist TOPlist