Pronájem kanceláře Karlovy Vary a kancelářské prostory Karlovy Vary (100+)

Většina českých měst nabízí vynikající možnosti v oblasti podnikání. Ačkoliv s tím nemusíte v plné míře souhlasit, vlastnit kanceláře či mít ve městě svou pobočku, je opravdu podstatné. Pronájem kanceláří Karlovy Vary tak v naší nabídce samozřejmě nesmí chybět. Přestože se může zdát, že pronájem kanceláře v Karlových Varech je finančně náročný, spíše opak je pravdou. Nabízíme rozměry i lokality pro všechny zájemce, stačí si pouze vybrat.

Kanceláře k pronájmu Karlovy Vary

Opravdu kvalitní nabídky v poměru cena, dostupnost a lokalita pro kancelářské prostory Karlovy Vary můžete na našich stránkách najít vždy. Snažíme se našim návštěvníkům co možná nejvíce usnadnit jejich hledání, neboť je nám jasné, že čas je pro každého velmi vzácný. Proto je také pronájem kancelářských prostor Karlovy Vary velice přehledně uspořádaný tak, aby se v něm dokázal zorientovat opravdu každý.

Pronájem kanceláře v Karlových Varech

Ať si již vyberete na našich stránkách kancelářské prostory k pronájmu Karlovy Vary přímo v centru města, kde lze samozřejmě očekávat nejvyšší ceny za pronájem kanceláře Karlovy Vary, nebo někde v okrajovějších částech Karlovy Vary, kde jsou naopak ceny mnohem příznivější. Ovšem zde jsou zase kanceláře k pronájmu Karlovy Vary hůře dostupné.

Nacházíte se v hlavní kategorii komerční nemovitosti Karlovy Vary , v kategorii komerční nemovitosti Karlovy Vary jsou nemovitosti rozděleny na komerční nemovitosti na prodej Karlovy Vary, pronájmy komerční nemovitost Karlovy Vary, dražby komerčních nemovitostí Karlovy Vary, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pronájem kanceláře Karlovy Vary pokud hledání vhodné nemovitosti pronájem kanceláře Karlovy Vary příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii kanceláře Karlovy Vary na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:prodej kanceláře Karlovy Vary, pronájem kanceláře Karlovy Vary, dražby kanceláří Karlovy Vary, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde pronájem kanceláře Karlovy Vary ?

Chcete zpřesnit výběr pronájem kanceláře Karlovy Vary zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pronájem kanceláře Karlovy Vary Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Pronájem, NP - kanceláře, Karlovy Vary - Doubí

Kancelář, lokalita: Okraj obce

Studentská, Karlovy Vary, Doubí

10 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem učebny 65 m2, Karlovy Vary, Drahovice

Kancelář

Stará Kysibelská, Karlovy Vary, Drahovice

5 200 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, kancelářský prostor, Ostrov, okr. Karlovy Vary

Kancelář

Jáchymovská, Ostrov

9 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, kancelářské prostory, Ostrov- Dolní Žďár

Kancelář, lokalita: Okraj obce

Ostrov, Dolní Žďár

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Dlohodobý pronájem obchodních prostor v Karlových Varech,ul....

Kancelář, kanceláře: 396 m2

Sokolovská, Karlovy Vary, Rybáře

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Pronájem kanceláře (nebyt.prostory), různé, Otovice/K.Vary

Kancelář, lokalita: Okraj obce, kanceláře: 58 m2, obchod: 58 m2

Hroznětínská, Otovice

166 Kč/měs/m2
TOPlist TOPlist

Pronájem nebytových prostor vhodných na kancelář, 65 m2 v lokalitě...

Kancelář, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 65 m2, provoz: 65 m2, obchod: 65...

Petřín, Karlovy Vary

3 950 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem kanceláře 48 m2 Vřídelní, Karlovy Vary

Kancelář, lokalita: Centrum obce, kanceláře: 48 m2

Vřídelní, Karlovy Vary

25 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem kancelářských prostor 110 m2, ul. Moskevská, Karlovy Vary

Kancelář, lokalita: Centrum obce

Moskevská, Karlovy Vary

20 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem nebytového prostoru Ostrov 19,5 m2, okr. Karlovy Vary

Kancelář

Klínovecká, Ostrov

3 650 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem nebytového prostoru Ostrov 38,5 m2, okr. Karlovy Vary

Kancelář

Klínovecká, Ostrov

6 800 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem větší kanceláře se zázemím, Karlovy Vary

Kancelář, účel: Smíšený, lokalita: Okraj obce, pozemek: 42 m2, kanceláře: 42...

Na Výhledě, Karlovy Vary, Stará Role

6 300 Kč/měs
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":3402,"locality_name":"Cheb","show":"checkbox|text","parent_id":51,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3403,"locality_name":"Karlovy Vary","show":"checkbox|text","parent_id":51,"checked":"1"},{"type":"okres","locality_id":3409,"locality_name":"Sokolov","show":"checkbox|text","parent_id":51,"checked":"0"}]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]}]}
TOPlist TOPlist