komerční nemovitosti na prodej Trhové Sviny

Právě procházíte nabídku komerční nemovitosti na prodej Trhové Sviny pravidelně denně aktualizovanou. Realitní kanceláře, které nabízejí komerční nemovitosti na prodej Trhové Sviny Vám pomohou s uzavřením celého obchodu, některé i včetně právních služeb. Neváhejte pro využít komerční nemovitosti na prodej Trhové Sviny a získat tímto vaší vysněnou nemovitost.

Výhodné komerční nemovitosti na prodej Trhové Sviny

Lépe získat komerční nemovitosti na prodej Trhové Sviny se Vám pravděpodobně nepodaří, proto Vám doporučujeme s komerční nemovitosti na prodej Trhové Sviny neotálet a využít této nabídky. Je možné, že se v kategorii komerční nemovitosti na prodej Trhové Sviny v průběhu času objeví podobné nabídky, ale nikdo Vám toto nemůže zaručit. O nabídky typu komerční nemovitosti na prodej Trhové Sviny je vždy velký zájem.

Dále se v kategorii nachází:

kanceláře Trhové Sviny (prodej kanceláře Trhové Sviny, ), sklady Trhové Sviny (prodej skladu Trhové Sviny, ), výrobní prostory Trhové Sviny (prodej výrobního prostoru Trhové Sviny, ), hotely Trhové Sviny (prodej hotelu Trhové Sviny, ), penziony Trhové Sviny (prodej penzionu Trhové Sviny, ), restaurace Trhové Sviny (prodej restaurace Trhové Sviny, ), obchodní prostory Trhové Sviny (prodej obchodních prostor Trhové Sviny, ), provozní areály Trhové Sviny (prodej provozního areálu Trhové Sviny, ), zemědělské objekty Trhové Sviny (prodej zemědělského objektu Trhové Sviny, ), Administrativní budova Trhové Sviny (prodej Administrativní budova Trhové Sviny, ), komerční objekty Trhové Sviny (prodej komerční objekty Trhové Sviny, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde komerční nemovitosti na prodej Trhové Sviny ?

Chcete zpřesnit výběr komerční nemovitosti na prodej Trhové Sviny zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané komerční nemovitosti na prodej Trhové Sviny Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej nebytových prostor 585 m2 v centru Trhových Svinů

Výrobní prostory

Trhové Sviny

2 990 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej komerčních prostor v centru Trhových Svinů

Obchodní prostor, pozemek: 1040 m2

Trhové Sviny

2 990 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, hotel, 1200 m2, Trhové Sviny

Hotel, lokalita: Okraj obce, pozemek: 1755 m2

Trocnovská, Trhové Sviny

9 900 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist