komerční nemovitosti na prodej Petříkov

Právě procházíte nabídku komerční nemovitosti na prodej Petříkov pravidelně denně aktualizovanou. Realitní kanceláře, které nabízejí komerční nemovitosti na prodej Petříkov Vám pomohou s uzavřením celého obchodu, některé i včetně právních služeb. Neváhejte pro využít komerční nemovitosti na prodej Petříkov a získat tímto vaší vysněnou nemovitost.

Výhodné komerční nemovitosti na prodej Petříkov

Lépe získat komerční nemovitosti na prodej Petříkov se Vám pravděpodobně nepodaří, proto Vám doporučujeme s komerční nemovitosti na prodej Petříkov neotálet a využít této nabídky. Je možné, že se v kategorii komerční nemovitosti na prodej Petříkov v průběhu času objeví podobné nabídky, ale nikdo Vám toto nemůže zaručit. O nabídky typu komerční nemovitosti na prodej Petříkov je vždy velký zájem.

Dále se v kategorii nachází:

kanceláře Petříkov (prodej kanceláře Petříkov, ), sklady Petříkov (prodej skladu Petříkov, ), výrobní prostory Petříkov (prodej výrobního prostoru Petříkov, ), hotely Petříkov (prodej hotelu Petříkov, ), penziony Petříkov (prodej penzionu Petříkov, ), restaurace Petříkov (prodej restaurace Petříkov, ), obchodní prostory Petříkov (prodej obchodních prostor Petříkov, ), provozní areály Petříkov (prodej provozního areálu Petříkov, ), zemědělské objekty Petříkov (prodej zemědělského objektu Petříkov, ), Administrativní budova Petříkov (prodej Administrativní budova Petříkov, ), komerční objekty Petříkov (prodej komerční objekty Petříkov, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde komerční nemovitosti na prodej Petříkov ?

Chcete zpřesnit výběr komerční nemovitosti na prodej Petříkov zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané komerční nemovitosti na prodej Petříkov Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej penzionu v obci Petříkov (okr. České Budějovice)

Pension, lokalita: Samota, pozemek: 5522 m2, obchod: 1136 m2

Petříkov

10 250 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist