komerční nemovitosti na prodej Rosice

Právě procházíte nabídku komerční nemovitosti na prodej Rosice pravidelně denně aktualizovanou. Realitní kanceláře, které nabízejí komerční nemovitosti na prodej Rosice Vám pomohou s uzavřením celého obchodu, některé i včetně právních služeb. Neváhejte pro využít komerční nemovitosti na prodej Rosice a získat tímto vaší vysněnou nemovitost.

Výhodné komerční nemovitosti na prodej Rosice

Lépe získat komerční nemovitosti na prodej Rosice se Vám pravděpodobně nepodaří, proto Vám doporučujeme s komerční nemovitosti na prodej Rosice neotálet a využít této nabídky. Je možné, že se v kategorii komerční nemovitosti na prodej Rosice v průběhu času objeví podobné nabídky, ale nikdo Vám toto nemůže zaručit. O nabídky typu komerční nemovitosti na prodej Rosice je vždy velký zájem.

Dále se v kategorii nachází:

kanceláře Rosice (prodej kanceláře Rosice, ), sklady Rosice (prodej skladu Rosice, ), výrobní prostory Rosice (prodej výrobního prostoru Rosice, ), hotely Rosice (prodej hotelu Rosice, ), penziony Rosice (prodej penzionu Rosice, ), restaurace Rosice (prodej restaurace Rosice, ), obchodní prostory Rosice (prodej obchodních prostor Rosice, ), provozní areály Rosice (prodej provozního areálu Rosice, ), zemědělské objekty Rosice (prodej zemědělského objektu Rosice, ), Administrativní budova Rosice (prodej Administrativní budova Rosice, ), komerční objekty Rosice (prodej komerční objekty Rosice, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde komerční nemovitosti na prodej Rosice ?

Chcete zpřesnit výběr komerční nemovitosti na prodej Rosice zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané komerční nemovitosti na prodej Rosice Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej komerčního areálu 2600 m

Výrobní prostory, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 2600 m2, kanceláře: 350...

Rosice

8 900 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej komerčního areálu 32.251 m2, Rosice u Brna

Skladovací prostory, pozemek: 32251 m2

Brněnská, Rosice

72 500 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist