komerční nemovitosti na prodej Oslavany

Právě procházíte nabídku komerční nemovitosti na prodej Oslavany pravidelně denně aktualizovanou. Realitní kanceláře, které nabízejí komerční nemovitosti na prodej Oslavany Vám pomohou s uzavřením celého obchodu, některé i včetně právních služeb. Neváhejte pro využít komerční nemovitosti na prodej Oslavany a získat tímto vaší vysněnou nemovitost.

Výhodné komerční nemovitosti na prodej Oslavany

Lépe získat komerční nemovitosti na prodej Oslavany se Vám pravděpodobně nepodaří, proto Vám doporučujeme s komerční nemovitosti na prodej Oslavany neotálet a využít této nabídky. Je možné, že se v kategorii komerční nemovitosti na prodej Oslavany v průběhu času objeví podobné nabídky, ale nikdo Vám toto nemůže zaručit. O nabídky typu komerční nemovitosti na prodej Oslavany je vždy velký zájem.

Dále se v kategorii nachází:

kanceláře Oslavany (prodej kanceláře Oslavany, ), sklady Oslavany (prodej skladu Oslavany, ), výrobní prostory Oslavany (prodej výrobního prostoru Oslavany, ), hotely Oslavany (prodej hotelu Oslavany, ), penziony Oslavany (prodej penzionu Oslavany, ), restaurace Oslavany (prodej restaurace Oslavany, ), obchodní prostory Oslavany (prodej obchodních prostor Oslavany, ), provozní areály Oslavany (prodej provozního areálu Oslavany, ), zemědělské objekty Oslavany (prodej zemědělského objektu Oslavany, ), Administrativní budova Oslavany (prodej Administrativní budova Oslavany, ), komerční objekty Oslavany (prodej komerční objekty Oslavany, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde komerční nemovitosti na prodej Oslavany ?

Chcete zpřesnit výběr komerční nemovitosti na prodej Oslavany zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané komerční nemovitosti na prodej Oslavany Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, obchod, 159 m2, Oslavany

Obchodní prostor, lokalita: Sídliště

V Hájku, Oslavany

2 195 000 Kč
TOPlist TOPlist

Komerční prostory 275m2 Oslavany - 121m2+154m2 lze i samostatně

Obchodní prostor, lokalita: Centrum obce, kanceláře: 275 m2

náměstí 13. prosince, Oslavany

2 800 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist