komerční nemovitosti na prodej Modřice

Právě procházíte nabídku komerční nemovitosti na prodej Modřice pravidelně denně aktualizovanou. Realitní kanceláře, které nabízejí komerční nemovitosti na prodej Modřice Vám pomohou s uzavřením celého obchodu, některé i včetně právních služeb. Neváhejte pro využít komerční nemovitosti na prodej Modřice a získat tímto vaší vysněnou nemovitost.

Výhodné komerční nemovitosti na prodej Modřice

Lépe získat komerční nemovitosti na prodej Modřice se Vám pravděpodobně nepodaří, proto Vám doporučujeme s komerční nemovitosti na prodej Modřice neotálet a využít této nabídky. Je možné, že se v kategorii komerční nemovitosti na prodej Modřice v průběhu času objeví podobné nabídky, ale nikdo Vám toto nemůže zaručit. O nabídky typu komerční nemovitosti na prodej Modřice je vždy velký zájem.

Dále se v kategorii nachází:

kanceláře Modřice (prodej kanceláře Modřice, ), sklady Modřice (prodej skladu Modřice, ), výrobní prostory Modřice (prodej výrobního prostoru Modřice, ), hotely Modřice (prodej hotelu Modřice, ), penziony Modřice (prodej penzionu Modřice, ), restaurace Modřice (prodej restaurace Modřice, ), obchodní prostory Modřice (prodej obchodních prostor Modřice, ), provozní areály Modřice (prodej provozního areálu Modřice, ), zemědělské objekty Modřice (prodej zemědělského objektu Modřice, ), Administrativní budova Modřice (prodej Administrativní budova Modřice, ), komerční objekty Modřice (prodej komerční objekty Modřice, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde komerční nemovitosti na prodej Modřice ?

Chcete zpřesnit výběr komerční nemovitosti na prodej Modřice zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané komerční nemovitosti na prodej Modřice Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, komerční objekt, 1873 m2, Modřice, ul. Brněnská

Obchodní prostor, lokalita: Okraj obce, pozemek: 1873 m2

Brněnská, Modřice

9 490 000 Kč
TOPlist TOPlist

Extrémně výhodná nabídka

Výrobní prostory, lokalita: Okraj obce

Modřice

85 000 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist