komerční nemovitosti na prodej Nižbor

Právě procházíte nabídku komerční nemovitosti na prodej Nižbor pravidelně denně aktualizovanou. Realitní kanceláře, které nabízejí komerční nemovitosti na prodej Nižbor Vám pomohou s uzavřením celého obchodu, některé i včetně právních služeb. Neváhejte pro využít komerční nemovitosti na prodej Nižbor a získat tímto vaší vysněnou nemovitost.

Výhodné komerční nemovitosti na prodej Nižbor

Lépe získat komerční nemovitosti na prodej Nižbor se Vám pravděpodobně nepodaří, proto Vám doporučujeme s komerční nemovitosti na prodej Nižbor neotálet a využít této nabídky. Je možné, že se v kategorii komerční nemovitosti na prodej Nižbor v průběhu času objeví podobné nabídky, ale nikdo Vám toto nemůže zaručit. O nabídky typu komerční nemovitosti na prodej Nižbor je vždy velký zájem.

Dále se v kategorii nachází:

kanceláře Nižbor (prodej kanceláře Nižbor, ), sklady Nižbor (prodej skladu Nižbor, ), výrobní prostory Nižbor (prodej výrobního prostoru Nižbor, ), hotely Nižbor (prodej hotelu Nižbor, ), penziony Nižbor (prodej penzionu Nižbor, ), restaurace Nižbor (prodej restaurace Nižbor, ), obchodní prostory Nižbor (prodej obchodních prostor Nižbor, ), provozní areály Nižbor (prodej provozního areálu Nižbor, ), zemědělské objekty Nižbor (prodej zemědělského objektu Nižbor, ), Administrativní budova Nižbor (prodej Administrativní budova Nižbor, ), komerční objekty Nižbor (prodej komerční objekty Nižbor, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde komerční nemovitosti na prodej Nižbor ?

Chcete zpřesnit výběr komerční nemovitosti na prodej Nižbor zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané komerční nemovitosti na prodej Nižbor Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej zavedené restaurace s penzionem v obci Nižbor u Berouna.

Restaurace, bar, účel: Smíšený, lokalita: Rušná část obce, pozemek: 2000 m2,...

Lánská, Nižbor

12 900 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, komerční objekt s ubytováním, 1600 m2, Nižbor

Pension, pozemek: 1980 m2

Lánská, Nižbor

12 900 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej komerční nemovitosti Nižbor, okres Beroun

Pension, lokalita: Centrum obce, pozemek: 2004 m2

Lánská, Nižbor

12 900 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist