komerční nemovitosti na prodej Hořovice

Právě procházíte nabídku komerční nemovitosti na prodej Hořovice pravidelně denně aktualizovanou. Realitní kanceláře, které nabízejí komerční nemovitosti na prodej Hořovice Vám pomohou s uzavřením celého obchodu, některé i včetně právních služeb. Neváhejte pro využít komerční nemovitosti na prodej Hořovice a získat tímto vaší vysněnou nemovitost.

Výhodné komerční nemovitosti na prodej Hořovice

Lépe získat komerční nemovitosti na prodej Hořovice se Vám pravděpodobně nepodaří, proto Vám doporučujeme s komerční nemovitosti na prodej Hořovice neotálet a využít této nabídky. Je možné, že se v kategorii komerční nemovitosti na prodej Hořovice v průběhu času objeví podobné nabídky, ale nikdo Vám toto nemůže zaručit. O nabídky typu komerční nemovitosti na prodej Hořovice je vždy velký zájem.

Dále se v kategorii nachází:

kanceláře Hořovice (prodej kanceláře Hořovice, ), sklady Hořovice (prodej skladu Hořovice, ), výrobní prostory Hořovice (prodej výrobního prostoru Hořovice, ), hotely Hořovice (prodej hotelu Hořovice, ), penziony Hořovice (prodej penzionu Hořovice, ), restaurace Hořovice (prodej restaurace Hořovice, ), obchodní prostory Hořovice (prodej obchodních prostor Hořovice, ), provozní areály Hořovice (prodej provozního areálu Hořovice, ), zemědělské objekty Hořovice (prodej zemědělského objektu Hořovice, ), Administrativní budova Hořovice (prodej Administrativní budova Hořovice, ), komerční objekty Hořovice (prodej komerční objekty Hořovice, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde komerční nemovitosti na prodej Hořovice ?

Chcete zpřesnit výběr komerční nemovitosti na prodej Hořovice zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané komerční nemovitosti na prodej Hořovice Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, obchod, 258 m2, Hořovice

Obchodní prostor, lokalita: Rušná část obce

Hořovice

4 000 000 Kč
TOPlist TOPlist

PRODEJ výrobně skladového areálu Hořovice, exit D5 - Žebrák

Skladovací prostory, účel: Výroba, sklad, lokalita: Rušná část obce, pozemek:...

Hořovice

19 900 000 Kč
TOPlist TOPlist

PRODEJ skladově výrobní haly 1.091 m2, Hořovice, Exit D5

Skladovací prostory, účel: Výroba, sklad, lokalita: Rušná část obce, pozemek:...

Hořovice

17 500 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist