komerční nemovitosti na prodej Benešov

Právě procházíte nabídku komerční nemovitosti na prodej Benešov pravidelně denně aktualizovanou. Realitní kanceláře, které nabízejí komerční nemovitosti na prodej Benešov Vám pomohou s uzavřením celého obchodu, některé i včetně právních služeb. Neváhejte pro využít komerční nemovitosti na prodej Benešov a získat tímto vaší vysněnou nemovitost.

Výhodné komerční nemovitosti na prodej Benešov

Lépe získat komerční nemovitosti na prodej Benešov se Vám pravděpodobně nepodaří, proto Vám doporučujeme s komerční nemovitosti na prodej Benešov neotálet a využít této nabídky. Je možné, že se v kategorii komerční nemovitosti na prodej Benešov v průběhu času objeví podobné nabídky, ale nikdo Vám toto nemůže zaručit. O nabídky typu komerční nemovitosti na prodej Benešov je vždy velký zájem.

Dále se v kategorii nachází:

kanceláře Benešov (prodej kanceláře Benešov, ), sklady Benešov (prodej skladu Benešov, ), výrobní prostory Benešov (prodej výrobního prostoru Benešov, ), hotely Benešov (prodej hotelu Benešov, ), penziony Benešov (prodej penzionu Benešov, ), restaurace Benešov (prodej restaurace Benešov, ), obchodní prostory Benešov (prodej obchodních prostor Benešov, ), provozní areály Benešov (prodej provozního areálu Benešov, ), zemědělské objekty Benešov (prodej zemědělského objektu Benešov, ), Administrativní budova Benešov (prodej Administrativní budova Benešov, ), komerční objekty Benešov (prodej komerční objekty Benešov, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde komerční nemovitosti na prodej Benešov ?

Chcete zpřesnit výběr komerční nemovitosti na prodej Benešov zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané komerční nemovitosti na prodej Benešov Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Komerční areál 8000 m2 nedaleko Benešova

Výrobní prostory, lokalita: Okraj obce, pozemek: 8001 m2

Benešov

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Benešov, skladové prostory-budova o ploše 512 m2, s přilehlým pozemkem

Skladovací prostory, lokalita: Centrum obce, pozemek: 1537 m2

Benešov

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodej nového obchodního prostoru v centru Benešova

Obchodní prostor, pozemek: 350 m2, kanceláře: 62 m2

Tyršova, Benešov

1 892 600 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist