Prodej rodinných domů Česká Bělá a rodinné domy na prodej Česká Bělá (100+)

Mnoho lidí touží po svém vlastním rodinném domě, neboť je bydlení v paneláku již nebaví. A proč si nevybrat pro nalezení svého nového bydlení právě prodej rodinných domů Česká Bělá? Rodinné domy Česká Bělá na prodej jsou vždy zárukou kvalitnějšího bydlení, kdy neztrácíte své soukromí. A navíc rodinné domy Česká Bělá prodej jsou nyní cenově velmi dostupné.

Prodej rodinných domů Česká Bělá

Prodej rodinné domy Česká Bělá jako takový se odehrává každodenně na mnoha místech. Každý z nás má ale své představy, proto je nutné si projít rodinné domy na prodej Česká Bělá v plném rozsahu, abyste věděli, co všechno trh v tomto městě nabízí. Nabídka je opravdu bohatá, dobrých lokalit však není nekonečně mnoho. I z tohoto důvodu by bylo dobré se nad nabídkou prodej rodinné domy Česká Bělá nerozhodovat příliš dlouho.

Rodinné domy Česká Bělá prodej

Všechny námi nabízené rodinné domy na prodej Česká Bělá jsou opravdu kvalitní. Chcete-li tedy bydlet s rodinou ve vlastním domě, je pro vás Česká Bělá tím pravým místem, jelikož prodej rodinných domů Česká Bělá má pro vás přichystánu opravdu pestrou nabídku. Stačí si vybrat na našich webových stránkách. Rodinné domy na prodej Česká Bělá tak na vás čekají s otevřenou náručí. Užijte si výběr v nabídce prodeje rodinných domů Česká Bělá.

Nacházíte se v hlavní kategorii domy Česká Bělá , v kategorii domy Česká Bělá jsou nemovitosti rozděleny na domy na prodej Česká Bělá, pronájem domu Česká Bělá, dražby domů Česká Bělá, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je rodinné domy na prodej Česká Bělá pokud hledání vhodné nemovitosti rodinné domy na prodej Česká Bělá příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii rodinné domy Česká Bělá na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:rodinné domy na prodej Česká Bělá, pronájem rodinného domu Česká Bělá, dražby rodinných domů Česká Bělá, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde rodinné domy na prodej Česká Bělá ?

Chcete zpřesnit výběr rodinné domy na prodej Česká Bělá zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané rodinné domy na prodej Česká Bělá Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, rodinný dům, 98 m2, Česká Bělá

Rodinný dům, konstrukce: Kamenná, obytná: 98 m2, zastavěná: 98 m2, pozemek: 446...

Česká Bělá

930 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, rodinný dům, 120 m2, Česká Bělá

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 120 m2, zastavěná: 106 m2, pozemek:...

Česká Bělá

1 650 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, rodinný dům, 595 m2, Česká Bělá

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 260 m2, zastavěná: 425 m2, pozemek:...

Česká Bělá

1 699 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, rodinný dům, 3+1, 753 m2, Česká Bělá

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 648 m2, zastavěná: 622 m2, pozemek:...

Česká Bělá

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodej, Dům RD řadový, 210m2, Česká Bělá

Rodinný dům, konstrukce: Smíšená, obytná: 210 m2, zastavěná: 126 m2, pozemek:...

Česká Bělá

2 500 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej rodinného domu s hospodou v České Bělé u Havlíčkova Brodu

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 90 m2, zastavěná: 126 m2, pozemek:...

Česká Bělá

2 600 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist