Rodinné domy Česká Bělá ihned k nastěhování (100+)

Mít vlastní rodinný dům Česká Bělá je snem spousty z nás. A klasické české rčení můj dům, můj hrad Vás přivádí do kategorie rodinné domy Česká Bělá, kde si můžete vybrat svůj vysněný rodinný dům podle spousty vlastností. Rodinné domy Česká Bělá Vás mohou oslovit cenou, polohou či klidným prostředím. Někteří z Vás jistě hledí na materiál a technologie, které sníží Vaše budoucí náklady na energie a údržbu domu.

Luxusní rodinné domy Česká Bělá nebo rodinné domy na klíč

Stojíte na začátku svého rozhodnutí, můžete hledat i rodinné domy Česká Bělá na klíč nebo se rozhodnout pro luxusní rodinné domy Česká Bělá, případně si najít rodinné domy Česká Bělá právě dostavěné. Nově postavené luxusné rodinné domy Česká Bělá leží dnes již většinou mimo cetrum. Blíže k centru jsou k dispozici rodinné domy, které mají již svoji historii. Ceny rodinných domů Česká Bělá se budou lišit v závislosti na poloze, velikosti, technologii stavby. Nejdražší variantou jsou bezpochyby luxusní rodinné domy Česká Bělá, které v naší nabídce naleznete také.

Nacházíte se v hlavní kategorii domy Česká Bělá , v kategorii domy Česká Bělá jsou nemovitosti rozděleny na domy na prodej Česká Bělá, pronájem domu Česká Bělá, dražby domů Česká Bělá, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je rodinné domy Česká Bělá pokud hledání vhodné nemovitosti rodinné domy Česká Bělá příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii rodinné domy Česká Bělá na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:rodinné domy na prodej Česká Bělá, pronájem rodinného domu Česká Bělá, dražby rodinných domů Česká Bělá, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde rodinné domy Česká Bělá ?

Chcete zpřesnit výběr rodinné domy Česká Bělá zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané rodinné domy Česká Bělá Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, rodinný dům, 98 m2, Česká Bělá

Rodinný dům, konstrukce: Kamenná, obytná: 98 m2, zastavěná: 98 m2, pozemek: 446...

Česká Bělá

930 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, rodinný dům, 120 m2, Česká Bělá

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 120 m2, zastavěná: 106 m2, pozemek:...

Česká Bělá

1 650 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, rodinný dům, 595 m2, Česká Bělá

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 260 m2, zastavěná: 425 m2, pozemek:...

Česká Bělá

1 699 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, rodinný dům, 3+1, 753 m2, Česká Bělá

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 648 m2, zastavěná: 622 m2, pozemek:...

Česká Bělá

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodej, Dům RD řadový, 210m2, Česká Bělá

Rodinný dům, konstrukce: Smíšená, obytná: 210 m2, zastavěná: 126 m2, pozemek:...

Česká Bělá

2 500 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej rodinného domu s hospodou v České Bělé u Havlíčkova Brodu

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 90 m2, zastavěná: 126 m2, pozemek:...

Česká Bělá

2 600 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist