Rodinné domy Perálec ihned k nastěhování (100+)

Mít vlastní rodinný dům Perálec je snem spousty z nás. A klasické české rčení můj dům, můj hrad Vás přivádí do kategorie rodinné domy Perálec, kde si můžete vybrat svůj vysněný rodinný dům podle spousty vlastností. Rodinné domy Perálec Vás mohou oslovit cenou, polohou či klidným prostředím. Někteří z Vás jistě hledí na materiál a technologie, které sníží Vaše budoucí náklady na energie a údržbu domu.

Luxusní rodinné domy Perálec nebo rodinné domy na klíč

Stojíte na začátku svého rozhodnutí, můžete hledat i rodinné domy Perálec na klíč nebo se rozhodnout pro luxusní rodinné domy Perálec, případně si najít rodinné domy Perálec právě dostavěné. Nově postavené luxusné rodinné domy Perálec leží dnes již většinou mimo cetrum. Blíže k centru jsou k dispozici rodinné domy, které mají již svoji historii. Ceny rodinných domů Perálec se budou lišit v závislosti na poloze, velikosti, technologii stavby. Nejdražší variantou jsou bezpochyby luxusní rodinné domy Perálec, které v naší nabídce naleznete také.

Nacházíte se v hlavní kategorii domy Perálec , v kategorii domy Perálec jsou nemovitosti rozděleny na domy na prodej Perálec, pronájem domu Perálec, dražby domů Perálec, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je rodinné domy Perálec pokud hledání vhodné nemovitosti rodinné domy Perálec příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii rodinné domy Perálec na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:rodinné domy na prodej Perálec, pronájem rodinného domu Perálec, dražby rodinných domů Perálec, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde rodinné domy Perálec ?

Chcete zpřesnit výběr rodinné domy Perálec zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané rodinné domy Perálec Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej domu, Perálec

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 388 m2, zastavěná: 233 m2, pozemek:...

Perálec

1 699 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, rodinný dům 3+1, 446 m2, Perálec

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 90 m2, zastavěná: 124 m2, pozemek:...

Perálec

1 355 000 Kč
TOPlist TOPlist

Rodinný dům 6+kk v Perálci

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 376 m2, zastavěná: 94 m2, pozemek:...

Perálec

1 799 000 Kč
TOPlist TOPlist

Nízkoenergetická novostavba - moderní technologie.

Rodinný dům, konstrukce: Dřevostavba, obytná: 156 m2, zastavěná: 87 m2,...

Perálec

4 800 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist