Rodinné domy Horka ihned k nastěhování (100+)

Mít vlastní rodinný dům Horka je snem spousty z nás. A klasické české rčení můj dům, můj hrad Vás přivádí do kategorie rodinné domy Horka, kde si můžete vybrat svůj vysněný rodinný dům podle spousty vlastností. Rodinné domy Horka Vás mohou oslovit cenou, polohou či klidným prostředím. Někteří z Vás jistě hledí na materiál a technologie, které sníží Vaše budoucí náklady na energie a údržbu domu.

Luxusní rodinné domy Horka nebo rodinné domy na klíč

Stojíte na začátku svého rozhodnutí, můžete hledat i rodinné domy Horka na klíč nebo se rozhodnout pro luxusní rodinné domy Horka, případně si najít rodinné domy Horka právě dostavěné. Nově postavené luxusné rodinné domy Horka leží dnes již většinou mimo cetrum. Blíže k centru jsou k dispozici rodinné domy, které mají již svoji historii. Ceny rodinných domů Horka se budou lišit v závislosti na poloze, velikosti, technologii stavby. Nejdražší variantou jsou bezpochyby luxusní rodinné domy Horka, které v naší nabídce naleznete také.

Nacházíte se v hlavní kategorii domy Horka , v kategorii domy Horka jsou nemovitosti rozděleny na domy na prodej Horka, pronájem domu Horka, dražby domů Horka, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je rodinné domy Horka pokud hledání vhodné nemovitosti rodinné domy Horka příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii rodinné domy Horka na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:rodinné domy na prodej Horka, pronájem rodinného domu Horka, dražby rodinných domů Horka, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde rodinné domy Horka ?

Chcete zpřesnit výběr rodinné domy Horka zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané rodinné domy Horka Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej RD na klíč 109m2, s pozemkem 979m2, Horka, okr. Chrudim

Rodinný dům, konstrukce: Montovaná, obytná: 109 m2, zastavěná: 109 m2, pozemek:...

Horka

2 933 910 Kč
TOPlist TOPlist

Novostavba nízkoenergetického RD 4+kk - Horka okr. Chrudim

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 85 m2, zastavěná: 106 m2, stav:...

Horka, Horka

2 737 739 Kč
TOPlist TOPlist

Novostavba nízkoenergetického RD 3+kk - Horka okr. Chrudim

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 68 m2, zastavěná: 87 m2, stav:...

Horka, Horka

2 361 288 Kč
TOPlist TOPlist

Pronájem nového nízkoenergetického 2+kk - Horka okr. Chrudim

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 34 m2, zastavěná: 47 m2, stav:...

Horka, Horka

4 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist