Rodinné domy Chrast ihned k nastěhování (100+)

Mít vlastní rodinný dům Chrast je snem spousty z nás. A klasické české rčení můj dům, můj hrad Vás přivádí do kategorie rodinné domy Chrast, kde si můžete vybrat svůj vysněný rodinný dům podle spousty vlastností. Rodinné domy Chrast Vás mohou oslovit cenou, polohou či klidným prostředím. Někteří z Vás jistě hledí na materiál a technologie, které sníží Vaše budoucí náklady na energie a údržbu domu.

Luxusní rodinné domy Chrast nebo rodinné domy na klíč

Stojíte na začátku svého rozhodnutí, můžete hledat i rodinné domy Chrast na klíč nebo se rozhodnout pro luxusní rodinné domy Chrast, případně si najít rodinné domy Chrast právě dostavěné. Nově postavené luxusné rodinné domy Chrast leží dnes již většinou mimo cetrum. Blíže k centru jsou k dispozici rodinné domy, které mají již svoji historii. Ceny rodinných domů Chrast se budou lišit v závislosti na poloze, velikosti, technologii stavby. Nejdražší variantou jsou bezpochyby luxusní rodinné domy Chrast, které v naší nabídce naleznete také.

Nacházíte se v hlavní kategorii domy Chrast , v kategorii domy Chrast jsou nemovitosti rozděleny na domy na prodej Chrast, pronájem domu Chrast, dražby domů Chrast, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je rodinné domy Chrast pokud hledání vhodné nemovitosti rodinné domy Chrast příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii rodinné domy Chrast na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:rodinné domy na prodej Chrast, pronájem rodinného domu Chrast, dražby rodinných domů Chrast, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde rodinné domy Chrast ?

Chcete zpřesnit výběr rodinné domy Chrast zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané rodinné domy Chrast Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, rodinný dům 5+1, Chrast, Skála u Chrasti

Rodinný dům, obytná: 120 m2, zastavěná: 154 m2, pozemek: 215 m2, stav: Řadový,...

Chrast, Skála

300 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, Rodinný dům, 149m2, Chrast, Chrašice

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 149 m2, pozemek: 1147 m2, stav:...

Chrašice, Chrast

3 590 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, rodinný dům 2+1, Chrast

Rodinný dům, obytná: 104 m2, zastavěná: 214 m2, pozemek: 308 m2, stav: Řadový,...

Boženy Němcové, Chrast

490 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, rodinný dům 5+1, Chrast, ul. Osady Ležáků

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 190 m2, zastavěná: 339 m2, pozemek:...

Osady Ležáků, Chrast

1 690 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej rodinného domu, 140m2, Chrast, Boženy Němcové

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 140 m2, zastavěná: 165 m2, pozemek:...

Boženy Němcové, Chrast

1 390 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist