Rodinné domy Nové Hrady ihned k nastěhování (100+)

Mít vlastní rodinný dům Nové Hrady je snem spousty z nás. A klasické české rčení můj dům, můj hrad Vás přivádí do kategorie rodinné domy Nové Hrady, kde si můžete vybrat svůj vysněný rodinný dům podle spousty vlastností. Rodinné domy Nové Hrady Vás mohou oslovit cenou, polohou či klidným prostředím. Někteří z Vás jistě hledí na materiál a technologie, které sníží Vaše budoucí náklady na energie a údržbu domu.

Luxusní rodinné domy Nové Hrady nebo rodinné domy na klíč

Stojíte na začátku svého rozhodnutí, můžete hledat i rodinné domy Nové Hrady na klíč nebo se rozhodnout pro luxusní rodinné domy Nové Hrady, případně si najít rodinné domy Nové Hrady právě dostavěné. Nově postavené luxusné rodinné domy Nové Hrady leží dnes již většinou mimo cetrum. Blíže k centru jsou k dispozici rodinné domy, které mají již svoji historii. Ceny rodinných domů Nové Hrady se budou lišit v závislosti na poloze, velikosti, technologii stavby. Nejdražší variantou jsou bezpochyby luxusní rodinné domy Nové Hrady, které v naší nabídce naleznete také.

Nacházíte se v hlavní kategorii domy Nové Hrady , v kategorii domy Nové Hrady jsou nemovitosti rozděleny na domy na prodej Nové Hrady, pronájem domu Nové Hrady, dražby domů Nové Hrady, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je rodinné domy Nové Hrady pokud hledání vhodné nemovitosti rodinné domy Nové Hrady příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii rodinné domy Nové Hrady na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:rodinné domy na prodej Nové Hrady, pronájem rodinného domu Nové Hrady, dražby rodinných domů Nové Hrady, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde rodinné domy Nové Hrady ?

Chcete zpřesnit výběr rodinné domy Nové Hrady zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané rodinné domy Nové Hrady Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej domu, Nové Hrady

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 200 m2, zastavěná: 100 m2, pozemek:...

Komenského, Nové Hrady

2 800 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, rodinný dům, provozovna, 2+1, garáž, Nové Hrady

Rodinný dům, konstrukce: Smíšená, obytná: 297 m2, zastavěná: 279 m2, pozemek:...

5. května, Nové Hrady

1 700 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, rodinný dům 7+2, 680 m2, Nové Hrady

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 276 m2, zastavěná: 138 m2, pozemek:...

Polní, Nové Hrady

2 700 000 Kč
TOPlist TOPlist

RD Nové Hrady samostatný

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 180 m2, zastavěná: 100 m2, pozemek:...

Polní, Nové Hrady

2 700 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej RD 2x byty, 1x 3+1, 1x 4+1 / G / zahrada / pozemek 680 m2,...

Rodinný dům, konstrukce: Smíšená, obytná: 280 m2, zastavěná: 138 m2, pozemek:...

Polní, Nové Hrady

2 800 000 Kč
TOPlist TOPlist

RD se zahradou, Nové Hrady

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 180 m2, zastavěná: 138 m2, pozemek:...

Polní, Nové Hrady

2 750 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist