Rodinné domy Lišov ihned k nastěhování (100+)

Mít vlastní rodinný dům Lišov je snem spousty z nás. A klasické české rčení můj dům, můj hrad Vás přivádí do kategorie rodinné domy Lišov, kde si můžete vybrat svůj vysněný rodinný dům podle spousty vlastností. Rodinné domy Lišov Vás mohou oslovit cenou, polohou či klidným prostředím. Někteří z Vás jistě hledí na materiál a technologie, které sníží Vaše budoucí náklady na energie a údržbu domu.

Luxusní rodinné domy Lišov nebo rodinné domy na klíč

Stojíte na začátku svého rozhodnutí, můžete hledat i rodinné domy Lišov na klíč nebo se rozhodnout pro luxusní rodinné domy Lišov, případně si najít rodinné domy Lišov právě dostavěné. Nově postavené luxusné rodinné domy Lišov leží dnes již většinou mimo cetrum. Blíže k centru jsou k dispozici rodinné domy, které mají již svoji historii. Ceny rodinných domů Lišov se budou lišit v závislosti na poloze, velikosti, technologii stavby. Nejdražší variantou jsou bezpochyby luxusní rodinné domy Lišov, které v naší nabídce naleznete také.

Nacházíte se v hlavní kategorii domy Lišov , v kategorii domy Lišov jsou nemovitosti rozděleny na domy na prodej Lišov, pronájem domu Lišov, dražby domů Lišov, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je rodinné domy Lišov pokud hledání vhodné nemovitosti rodinné domy Lišov příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii rodinné domy Lišov na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:rodinné domy na prodej Lišov, pronájem rodinného domu Lišov, dražby rodinných domů Lišov, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde rodinné domy Lišov ?

Chcete zpřesnit výběr rodinné domy Lišov zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané rodinné domy Lišov Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Pronájem rodinného domu 4+1, 135 m, Lišov.

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 135 m2, zastavěná: 135 m2, pozemek:...

Severní, Lišov

12 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Prodej, Dům RD samostatný, 300m2, Hůrky

Rodinný dům, konstrukce: Smíšená, obytná: 300 m2, zastavěná: 340 m2, pozemek:...

Lišov, Hůrky

1 990 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, rodinný dům 3+1, 2985 m2, Lišov

Rodinný dům, obytná: 290 m2, zastavěná: 474 m2, pozemek: 2511 m2, stav: Řadový,...

Lišov, Hůrky

1 990 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, rodinný dům, 290m2, Lišov,

Rodinný dům, konstrukce: Smíšená, obytná: 290 m2, zastavěná: 474 m2, pozemek:...

Lišov, Hůrky

1 990 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist