Rodinné domy Ledenice ihned k nastěhování (100+)

Mít vlastní rodinný dům Ledenice je snem spousty z nás. A klasické české rčení můj dům, můj hrad Vás přivádí do kategorie rodinné domy Ledenice, kde si můžete vybrat svůj vysněný rodinný dům podle spousty vlastností. Rodinné domy Ledenice Vás mohou oslovit cenou, polohou či klidným prostředím. Někteří z Vás jistě hledí na materiál a technologie, které sníží Vaše budoucí náklady na energie a údržbu domu.

Luxusní rodinné domy Ledenice nebo rodinné domy na klíč

Stojíte na začátku svého rozhodnutí, můžete hledat i rodinné domy Ledenice na klíč nebo se rozhodnout pro luxusní rodinné domy Ledenice, případně si najít rodinné domy Ledenice právě dostavěné. Nově postavené luxusné rodinné domy Ledenice leží dnes již většinou mimo cetrum. Blíže k centru jsou k dispozici rodinné domy, které mají již svoji historii. Ceny rodinných domů Ledenice se budou lišit v závislosti na poloze, velikosti, technologii stavby. Nejdražší variantou jsou bezpochyby luxusní rodinné domy Ledenice, které v naší nabídce naleznete také.

Nacházíte se v hlavní kategorii domy Ledenice , v kategorii domy Ledenice jsou nemovitosti rozděleny na domy na prodej Ledenice, pronájem domu Ledenice, dražby domů Ledenice, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je rodinné domy Ledenice pokud hledání vhodné nemovitosti rodinné domy Ledenice příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii rodinné domy Ledenice na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:rodinné domy na prodej Ledenice, pronájem rodinného domu Ledenice, dražby rodinných domů Ledenice, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde rodinné domy Ledenice ?

Chcete zpřesnit výběr rodinné domy Ledenice zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané rodinné domy Ledenice Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, rodinný dům, Ledenice, Zborov

Rodinný dům, konstrukce: Smíšená, obytná: 212 m2, zastavěná: 162 m2, pozemek:...

Ledenice, Zborov

4 000 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, rodinný dům 4+1, 849 m2, Ledenice, ul. Mysletínská

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 200 m2, zastavěná: 118 m2, pozemek:...

Mysletínská, Ledenice

4 290 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej rodinného domu v obci Ledenice (okr. České Budějovice)

Rodinný dům, konstrukce: Smíšená, obytná: 111 m2, zastavěná: 526 m2, pozemek:...

Ledenice

1 450 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist