Rodinné domy Hrdějovice ihned k nastěhování (100+)

Mít vlastní rodinný dům Hrdějovice je snem spousty z nás. A klasické české rčení můj dům, můj hrad Vás přivádí do kategorie rodinné domy Hrdějovice, kde si můžete vybrat svůj vysněný rodinný dům podle spousty vlastností. Rodinné domy Hrdějovice Vás mohou oslovit cenou, polohou či klidným prostředím. Někteří z Vás jistě hledí na materiál a technologie, které sníží Vaše budoucí náklady na energie a údržbu domu.

Luxusní rodinné domy Hrdějovice nebo rodinné domy na klíč

Stojíte na začátku svého rozhodnutí, můžete hledat i rodinné domy Hrdějovice na klíč nebo se rozhodnout pro luxusní rodinné domy Hrdějovice, případně si najít rodinné domy Hrdějovice právě dostavěné. Nově postavené luxusné rodinné domy Hrdějovice leží dnes již většinou mimo cetrum. Blíže k centru jsou k dispozici rodinné domy, které mají již svoji historii. Ceny rodinných domů Hrdějovice se budou lišit v závislosti na poloze, velikosti, technologii stavby. Nejdražší variantou jsou bezpochyby luxusní rodinné domy Hrdějovice, které v naší nabídce naleznete také.

Nacházíte se v hlavní kategorii domy Hrdějovice , v kategorii domy Hrdějovice jsou nemovitosti rozděleny na domy na prodej Hrdějovice, pronájem domu Hrdějovice, dražby domů Hrdějovice, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je rodinné domy Hrdějovice pokud hledání vhodné nemovitosti rodinné domy Hrdějovice příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii rodinné domy Hrdějovice na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:rodinné domy na prodej Hrdějovice, pronájem rodinného domu Hrdějovice, dražby rodinných domů Hrdějovice, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde rodinné domy Hrdějovice ?

Chcete zpřesnit výběr rodinné domy Hrdějovice zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané rodinné domy Hrdějovice Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej id. 1/2 rodinného domu, Hrdějovice

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 130 m2, zastavěná: 130 m2, pozemek:...

Luční, Hrdějovice

1 270 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej samostatného dvougeneračního rodinného domu s garáží a velkým...

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 850 m2, zastavěná: 110 m2, pozemek:...

Dlouhá, Hrdějovice

4 700 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej dvougeneračního rodinného domu v Hrdějovicích

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 240 m2, zastavěná: 107 m2, pozemek:...

Hrdějovice

4 750 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist