Rodinné domy Horní Stropnice ihned k nastěhování (100+)

Mít vlastní rodinný dům Horní Stropnice je snem spousty z nás. A klasické české rčení můj dům, můj hrad Vás přivádí do kategorie rodinné domy Horní Stropnice, kde si můžete vybrat svůj vysněný rodinný dům podle spousty vlastností. Rodinné domy Horní Stropnice Vás mohou oslovit cenou, polohou či klidným prostředím. Někteří z Vás jistě hledí na materiál a technologie, které sníží Vaše budoucí náklady na energie a údržbu domu.

Luxusní rodinné domy Horní Stropnice nebo rodinné domy na klíč

Stojíte na začátku svého rozhodnutí, můžete hledat i rodinné domy Horní Stropnice na klíč nebo se rozhodnout pro luxusní rodinné domy Horní Stropnice, případně si najít rodinné domy Horní Stropnice právě dostavěné. Nově postavené luxusné rodinné domy Horní Stropnice leží dnes již většinou mimo cetrum. Blíže k centru jsou k dispozici rodinné domy, které mají již svoji historii. Ceny rodinných domů Horní Stropnice se budou lišit v závislosti na poloze, velikosti, technologii stavby. Nejdražší variantou jsou bezpochyby luxusní rodinné domy Horní Stropnice, které v naší nabídce naleznete také.

Nacházíte se v hlavní kategorii domy Horní Stropnice , v kategorii domy Horní Stropnice jsou nemovitosti rozděleny na domy na prodej Horní Stropnice, pronájem domu Horní Stropnice, dražby domů Horní Stropnice, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je rodinné domy Horní Stropnice pokud hledání vhodné nemovitosti rodinné domy Horní Stropnice příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii rodinné domy Horní Stropnice na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:rodinné domy na prodej Horní Stropnice, pronájem rodinného domu Horní Stropnice, dražby rodinných domů Horní Stropnice, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde rodinné domy Horní Stropnice ?

Chcete zpřesnit výběr rodinné domy Horní Stropnice zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané rodinné domy Horní Stropnice Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej novostavby rodinného domu na polosamotě v Novohradských horách...

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 210 m2, zastavěná: 144 m2, pozemek:...

Horní Stropnice, Chlupatá Ves

7 450 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej chalupy 2+1 v obci Horní Stropnice

Rodinný dům, konstrukce: Smíšená, obytná: 75 m2, zastavěná: 90 m2, pozemek: 348...

Horní Stropnice

640 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej RD s pozemkem v Hojné Vodě okr. České Budějovice

Rodinný dům, stav: Samostatně stojící

Horní Stropnice, Hojná Voda

1 985 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej RD 2+1 se zahradou na okraji obce Horní Stropnice okr. České...

Rodinný dům, stav: Samostatně stojící

Horní Stropnice

527 000 Kč
TOPlist TOPlist

Dvougenerační RD 3+2 se zahradou a zděnou dílnou, Světví

Rodinný dům, stav: Samostatně stojící

Horní Stropnice

900 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist