Rodinné domy Drahotěšice ihned k nastěhování (100+)

Mít vlastní rodinný dům Drahotěšice je snem spousty z nás. A klasické české rčení můj dům, můj hrad Vás přivádí do kategorie rodinné domy Drahotěšice, kde si můžete vybrat svůj vysněný rodinný dům podle spousty vlastností. Rodinné domy Drahotěšice Vás mohou oslovit cenou, polohou či klidným prostředím. Někteří z Vás jistě hledí na materiál a technologie, které sníží Vaše budoucí náklady na energie a údržbu domu.

Luxusní rodinné domy Drahotěšice nebo rodinné domy na klíč

Stojíte na začátku svého rozhodnutí, můžete hledat i rodinné domy Drahotěšice na klíč nebo se rozhodnout pro luxusní rodinné domy Drahotěšice, případně si najít rodinné domy Drahotěšice právě dostavěné. Nově postavené luxusné rodinné domy Drahotěšice leží dnes již většinou mimo cetrum. Blíže k centru jsou k dispozici rodinné domy, které mají již svoji historii. Ceny rodinných domů Drahotěšice se budou lišit v závislosti na poloze, velikosti, technologii stavby. Nejdražší variantou jsou bezpochyby luxusní rodinné domy Drahotěšice, které v naší nabídce naleznete také.

Nacházíte se v hlavní kategorii domy Drahotěšice , v kategorii domy Drahotěšice jsou nemovitosti rozděleny na domy na prodej Drahotěšice, pronájem domu Drahotěšice, dražby domů Drahotěšice, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je rodinné domy Drahotěšice pokud hledání vhodné nemovitosti rodinné domy Drahotěšice příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii rodinné domy Drahotěšice na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:rodinné domy na prodej Drahotěšice, pronájem rodinného domu Drahotěšice, dražby rodinných domů Drahotěšice, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde rodinné domy Drahotěšice ?

Chcete zpřesnit výběr rodinné domy Drahotěšice zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané rodinné domy Drahotěšice Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej zrekonstruovaného rodinného domu se stodolou, zahradou a...

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 90 m2, pozemek: 1099 m2, stav:...

Drahotěšice

3 100 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej RD v katastrální území Drahotěšice okr. České Budějovice

Rodinný dům, stav: Samostatně stojící

Drahotěšice

2 380 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist