Rodinné domy Boršov nad Vltavou ihned k nastěhování (100+)

Mít vlastní rodinný dům Boršov nad Vltavou je snem spousty z nás. A klasické české rčení můj dům, můj hrad Vás přivádí do kategorie rodinné domy Boršov nad Vltavou, kde si můžete vybrat svůj vysněný rodinný dům podle spousty vlastností. Rodinné domy Boršov nad Vltavou Vás mohou oslovit cenou, polohou či klidným prostředím. Někteří z Vás jistě hledí na materiál a technologie, které sníží Vaše budoucí náklady na energie a údržbu domu.

Luxusní rodinné domy Boršov nad Vltavou nebo rodinné domy na klíč

Stojíte na začátku svého rozhodnutí, můžete hledat i rodinné domy Boršov nad Vltavou na klíč nebo se rozhodnout pro luxusní rodinné domy Boršov nad Vltavou, případně si najít rodinné domy Boršov nad Vltavou právě dostavěné. Nově postavené luxusné rodinné domy Boršov nad Vltavou leží dnes již většinou mimo cetrum. Blíže k centru jsou k dispozici rodinné domy, které mají již svoji historii. Ceny rodinných domů Boršov nad Vltavou se budou lišit v závislosti na poloze, velikosti, technologii stavby. Nejdražší variantou jsou bezpochyby luxusní rodinné domy Boršov nad Vltavou, které v naší nabídce naleznete také.

Nacházíte se v hlavní kategorii domy Boršov nad Vltavou , v kategorii domy Boršov nad Vltavou jsou nemovitosti rozděleny na domy na prodej Boršov nad Vltavou, pronájem domu Boršov nad Vltavou, dražby domů Boršov nad Vltavou, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je rodinné domy Boršov nad Vltavou pokud hledání vhodné nemovitosti rodinné domy Boršov nad Vltavou příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii rodinné domy Boršov nad Vltavou na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:rodinné domy na prodej Boršov nad Vltavou, pronájem rodinného domu Boršov nad Vltavou, dražby rodinných domů Boršov nad Vltavou, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde rodinné domy Boršov nad Vltavou ?

Chcete zpřesnit výběr rodinné domy Boršov nad Vltavou zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané rodinné domy Boršov nad Vltavou Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Rodinný dům po celkové a náročné rekonstrukci, 91,5m2, Jamné

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 92 m2, zastavěná: 87 m2, pozemek: 190...

Boršov nad Vltavou, Jamné

2 399 000 Kč
TOPlist TOPlist

Rodinný bungalov 4+kk, zahrada 1000 m2, Boršov nad Vltavou

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 130 m2, pozemek: 1000 m2, stav:...

Třešňová, Boršov nad Vltavou

4 990 000 Kč
TOPlist TOPlist

Rodinný dům 5+kk s garáží a terasou v Boršově nad Vltavou

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 170 m2, zastavěná: 130 m2, pozemek:...

Třešňová, Boršov nad Vltavou

5 490 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, Rodinné domy, 177 m, Boršov nad Vltavou

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 324 m2, zastavěná: 177 m2, pozemek:...

Boršov nad Vltavou

8 970 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej rodinný dům, 170 m2, bazén, Boršov nad Vltavou

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 324 m2, zastavěná: 170 m2, pozemek:...

Třešňová, Boršov nad Vltavou

9 900 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist