Rodinné domy Borovany ihned k nastěhování (100+)

Mít vlastní rodinný dům Borovany je snem spousty z nás. A klasické české rčení můj dům, můj hrad Vás přivádí do kategorie rodinné domy Borovany, kde si můžete vybrat svůj vysněný rodinný dům podle spousty vlastností. Rodinné domy Borovany Vás mohou oslovit cenou, polohou či klidným prostředím. Někteří z Vás jistě hledí na materiál a technologie, které sníží Vaše budoucí náklady na energie a údržbu domu.

Luxusní rodinné domy Borovany nebo rodinné domy na klíč

Stojíte na začátku svého rozhodnutí, můžete hledat i rodinné domy Borovany na klíč nebo se rozhodnout pro luxusní rodinné domy Borovany, případně si najít rodinné domy Borovany právě dostavěné. Nově postavené luxusné rodinné domy Borovany leží dnes již většinou mimo cetrum. Blíže k centru jsou k dispozici rodinné domy, které mají již svoji historii. Ceny rodinných domů Borovany se budou lišit v závislosti na poloze, velikosti, technologii stavby. Nejdražší variantou jsou bezpochyby luxusní rodinné domy Borovany, které v naší nabídce naleznete také.

Nacházíte se v hlavní kategorii domy Borovany , v kategorii domy Borovany jsou nemovitosti rozděleny na domy na prodej Borovany, pronájem domu Borovany, dražby domů Borovany, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je rodinné domy Borovany pokud hledání vhodné nemovitosti rodinné domy Borovany příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii rodinné domy Borovany na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:rodinné domy na prodej Borovany, pronájem rodinného domu Borovany, dražby rodinných domů Borovany, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde rodinné domy Borovany ?

Chcete zpřesnit výběr rodinné domy Borovany zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané rodinné domy Borovany Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej rodinného domu, Hluboká u Borovan

Rodinný dům, konstrukce: Smíšená, obytná: 414 m2, zastavěná: 414 m2, pozemek:...

Borovany, Hluboká u Borovan

2 920 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, Dům RD rohový, 110m2, Borovany

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 110 m2, zastavěná: 133 m2, pozemek:...

U Stropnice, Borovany

1 349 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej rodinného domu v obci Třebeč (okr. České Budějovice)

Rodinný dům, konstrukce: Smíšená, obytná: 300 m2, zastavěná: 379 m2, pozemek:...

Borovany, Třebeč

2 400 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist