Rodinné domy Želešice ihned k nastěhování (100+)

Mít vlastní rodinný dům Želešice je snem spousty z nás. A klasické české rčení můj dům, můj hrad Vás přivádí do kategorie rodinné domy Želešice, kde si můžete vybrat svůj vysněný rodinný dům podle spousty vlastností. Rodinné domy Želešice Vás mohou oslovit cenou, polohou či klidným prostředím. Někteří z Vás jistě hledí na materiál a technologie, které sníží Vaše budoucí náklady na energie a údržbu domu.

Luxusní rodinné domy Želešice nebo rodinné domy na klíč

Stojíte na začátku svého rozhodnutí, můžete hledat i rodinné domy Želešice na klíč nebo se rozhodnout pro luxusní rodinné domy Želešice, případně si najít rodinné domy Želešice právě dostavěné. Nově postavené luxusné rodinné domy Želešice leží dnes již většinou mimo cetrum. Blíže k centru jsou k dispozici rodinné domy, které mají již svoji historii. Ceny rodinných domů Želešice se budou lišit v závislosti na poloze, velikosti, technologii stavby. Nejdražší variantou jsou bezpochyby luxusní rodinné domy Želešice, které v naší nabídce naleznete také.

Nacházíte se v hlavní kategorii domy Želešice , v kategorii domy Želešice jsou nemovitosti rozděleny na domy na prodej Želešice, pronájem domu Želešice, dražby domů Želešice, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je rodinné domy Želešice pokud hledání vhodné nemovitosti rodinné domy Želešice příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii rodinné domy Želešice na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:rodinné domy na prodej Želešice, pronájem rodinného domu Želešice, dražby rodinných domů Želešice, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde rodinné domy Želešice ?

Chcete zpřesnit výběr rodinné domy Želešice zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané rodinné domy Želešice Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, Dům RD samostatný, 154 m2, Želešice

Rodinný dům, konstrukce: Montovaná, obytná: 154 m2, zastavěná: 221 m2, pozemek:...

Želešice

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

RD 5+KK - Želešice - Brno - venkov - garáž - balkon

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 270 m2, zastavěná: 137 m2, pozemek:...

Želešice

4 900 000 Kč
TOPlist TOPlist

RD 4+kk - Želešice - zahrada - garáž

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 270 m2, zastavěná: 100 m2, pozemek:...

Želešice

5 350 000 Kč
TOPlist TOPlist

RD 4+kk, Želešice, Brno - venkov

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 175 m2, zastavěná: 100 m2, pozemek:...

24. dubna, Želešice

4 900 000 Kč
TOPlist TOPlist

RD 5+kk, Želešice, Brno - venkov

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 175 m2, zastavěná: 137 m2, pozemek:...

24. dubna, Želešice

4 700 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej dvou samostatně stojících RD v obci Želešice, Brno - venkov

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 350 m2, zastavěná: 337 m2, pozemek:...

24. dubna, Želešice

9 600 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist