Rodinné domy Újezd u Brna ihned k nastěhování (100+)

Mít vlastní rodinný dům Újezd u Brna je snem spousty z nás. A klasické české rčení můj dům, můj hrad Vás přivádí do kategorie rodinné domy Újezd u Brna, kde si můžete vybrat svůj vysněný rodinný dům podle spousty vlastností. Rodinné domy Újezd u Brna Vás mohou oslovit cenou, polohou či klidným prostředím. Někteří z Vás jistě hledí na materiál a technologie, které sníží Vaše budoucí náklady na energie a údržbu domu.

Luxusní rodinné domy Újezd u Brna nebo rodinné domy na klíč

Stojíte na začátku svého rozhodnutí, můžete hledat i rodinné domy Újezd u Brna na klíč nebo se rozhodnout pro luxusní rodinné domy Újezd u Brna, případně si najít rodinné domy Újezd u Brna právě dostavěné. Nově postavené luxusné rodinné domy Újezd u Brna leží dnes již většinou mimo cetrum. Blíže k centru jsou k dispozici rodinné domy, které mají již svoji historii. Ceny rodinných domů Újezd u Brna se budou lišit v závislosti na poloze, velikosti, technologii stavby. Nejdražší variantou jsou bezpochyby luxusní rodinné domy Újezd u Brna, které v naší nabídce naleznete také.

Nacházíte se v hlavní kategorii domy Újezd u Brna , v kategorii domy Újezd u Brna jsou nemovitosti rozděleny na domy na prodej Újezd u Brna, pronájem domu Újezd u Brna, dražby domů Újezd u Brna, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je rodinné domy Újezd u Brna pokud hledání vhodné nemovitosti rodinné domy Újezd u Brna příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii rodinné domy Újezd u Brna na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:rodinné domy na prodej Újezd u Brna, pronájem rodinného domu Újezd u Brna, dražby rodinných domů Újezd u Brna, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde rodinné domy Újezd u Brna ?

Chcete zpřesnit výběr rodinné domy Újezd u Brna zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané rodinné domy Újezd u Brna Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

dvougenerační RD se zahradou v Újezdě u Brna

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 220 m2, zastavěná: 220 m2, pozemek:...

nám. sv. Jana, Újezd u Brna

3 600 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, rodinný dům 6+1, 418 m2, Újezd u Brna

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 220 m2, zastavěná: 220 m2, pozemek:...

Újezd u Brna

3 600 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej rodinného domu 220 m2 Újezd u Brna

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 220 m2, zastavěná: 136 m2, pozemek:...

Hybešova, Újezd u Brna

4 999 000 Kč
TOPlist TOPlist

RD 3+1 - Újezd u Brna - zahrada - bazén

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 234 m2, zastavěná: 234 m2, pozemek:...

Újezd u Brna

3 690 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist