Rodinné domy Tvarožná ihned k nastěhování (100+)

Mít vlastní rodinný dům Tvarožná je snem spousty z nás. A klasické české rčení můj dům, můj hrad Vás přivádí do kategorie rodinné domy Tvarožná, kde si můžete vybrat svůj vysněný rodinný dům podle spousty vlastností. Rodinné domy Tvarožná Vás mohou oslovit cenou, polohou či klidným prostředím. Někteří z Vás jistě hledí na materiál a technologie, které sníží Vaše budoucí náklady na energie a údržbu domu.

Luxusní rodinné domy Tvarožná nebo rodinné domy na klíč

Stojíte na začátku svého rozhodnutí, můžete hledat i rodinné domy Tvarožná na klíč nebo se rozhodnout pro luxusní rodinné domy Tvarožná, případně si najít rodinné domy Tvarožná právě dostavěné. Nově postavené luxusné rodinné domy Tvarožná leží dnes již většinou mimo cetrum. Blíže k centru jsou k dispozici rodinné domy, které mají již svoji historii. Ceny rodinných domů Tvarožná se budou lišit v závislosti na poloze, velikosti, technologii stavby. Nejdražší variantou jsou bezpochyby luxusní rodinné domy Tvarožná, které v naší nabídce naleznete také.

Nacházíte se v hlavní kategorii domy Tvarožná , v kategorii domy Tvarožná jsou nemovitosti rozděleny na domy na prodej Tvarožná, pronájem domu Tvarožná, dražby domů Tvarožná, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je rodinné domy Tvarožná pokud hledání vhodné nemovitosti rodinné domy Tvarožná příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii rodinné domy Tvarožná na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:rodinné domy na prodej Tvarožná, pronájem rodinného domu Tvarožná, dražby rodinných domů Tvarožná, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde rodinné domy Tvarožná ?

Chcete zpřesnit výběr rodinné domy Tvarožná zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané rodinné domy Tvarožná Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

RD 4+1 - okres Brno - venkov - Tvarožná - garáž - zahrada

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 186 m2, zastavěná: 100 m2, pozemek:...

Tvarožná

4 250 000 Kč
TOPlist TOPlist

RD 3+1 - Tvarožná - okres Brno - venkov - novostavba

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 159 m2, zastavěná: 80 m2, pozemek:...

Tvarožná

4 990 000 Kč
TOPlist TOPlist

9035 Dvougenerační zateplený RD 4+2 v Holubicích s vjezdem

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 300 m2, zastavěná: 180 m2, pozemek:...

info v RK, Tvarožná

2 350 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist