Rodinné domy Sobotovice ihned k nastěhování (100+)

Mít vlastní rodinný dům Sobotovice je snem spousty z nás. A klasické české rčení můj dům, můj hrad Vás přivádí do kategorie rodinné domy Sobotovice, kde si můžete vybrat svůj vysněný rodinný dům podle spousty vlastností. Rodinné domy Sobotovice Vás mohou oslovit cenou, polohou či klidným prostředím. Někteří z Vás jistě hledí na materiál a technologie, které sníží Vaše budoucí náklady na energie a údržbu domu.

Luxusní rodinné domy Sobotovice nebo rodinné domy na klíč

Stojíte na začátku svého rozhodnutí, můžete hledat i rodinné domy Sobotovice na klíč nebo se rozhodnout pro luxusní rodinné domy Sobotovice, případně si najít rodinné domy Sobotovice právě dostavěné. Nově postavené luxusné rodinné domy Sobotovice leží dnes již většinou mimo cetrum. Blíže k centru jsou k dispozici rodinné domy, které mají již svoji historii. Ceny rodinných domů Sobotovice se budou lišit v závislosti na poloze, velikosti, technologii stavby. Nejdražší variantou jsou bezpochyby luxusní rodinné domy Sobotovice, které v naší nabídce naleznete také.

Nacházíte se v hlavní kategorii domy Sobotovice , v kategorii domy Sobotovice jsou nemovitosti rozděleny na domy na prodej Sobotovice, pronájem domu Sobotovice, dražby domů Sobotovice, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je rodinné domy Sobotovice pokud hledání vhodné nemovitosti rodinné domy Sobotovice příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii rodinné domy Sobotovice na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:rodinné domy na prodej Sobotovice, pronájem rodinného domu Sobotovice, dražby rodinných domů Sobotovice, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde rodinné domy Sobotovice ?

Chcete zpřesnit výběr rodinné domy Sobotovice zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané rodinné domy Sobotovice Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej RD - zemědělská usedlost v obci Sobotovice, Brno-venkov....

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 300 m2, zastavěná: 560 m2, pozemek:...

Sobotovice

4 490 000 Kč
TOPlist TOPlist

Dvougenerační 7+2 Sobotovice - zemědelská usedlost

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 530 m2, zastavěná: 300 m2, pozemek:...

Sobotovice

4 490 000 Kč
TOPlist TOPlist

Zemědělská usedlost 7+2 Sobotovice - CP 2600m2

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 300 m2, zastavěná: 530 m2, pozemek:...

Sobotovice

4 800 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej RD s dvěma byty v obci Sobotovice

Rodinný dům, stav: Samostatně stojící

Sobotovice

4 540 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist