Rodinné domy Šlapanice ihned k nastěhování (100+)

Mít vlastní rodinný dům Šlapanice je snem spousty z nás. A klasické české rčení můj dům, můj hrad Vás přivádí do kategorie rodinné domy Šlapanice, kde si můžete vybrat svůj vysněný rodinný dům podle spousty vlastností. Rodinné domy Šlapanice Vás mohou oslovit cenou, polohou či klidným prostředím. Někteří z Vás jistě hledí na materiál a technologie, které sníží Vaše budoucí náklady na energie a údržbu domu.

Luxusní rodinné domy Šlapanice nebo rodinné domy na klíč

Stojíte na začátku svého rozhodnutí, můžete hledat i rodinné domy Šlapanice na klíč nebo se rozhodnout pro luxusní rodinné domy Šlapanice, případně si najít rodinné domy Šlapanice právě dostavěné. Nově postavené luxusné rodinné domy Šlapanice leží dnes již většinou mimo cetrum. Blíže k centru jsou k dispozici rodinné domy, které mají již svoji historii. Ceny rodinných domů Šlapanice se budou lišit v závislosti na poloze, velikosti, technologii stavby. Nejdražší variantou jsou bezpochyby luxusní rodinné domy Šlapanice, které v naší nabídce naleznete také.

Nacházíte se v hlavní kategorii domy Šlapanice , v kategorii domy Šlapanice jsou nemovitosti rozděleny na domy na prodej Šlapanice, pronájem domu Šlapanice, dražby domů Šlapanice, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je rodinné domy Šlapanice pokud hledání vhodné nemovitosti rodinné domy Šlapanice příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii rodinné domy Šlapanice na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:rodinné domy na prodej Šlapanice, pronájem rodinného domu Šlapanice, dražby rodinných domů Šlapanice, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde rodinné domy Šlapanice ?

Chcete zpřesnit výběr rodinné domy Šlapanice zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané rodinné domy Šlapanice Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, Na klíč, 206m2, Šlapanice, Akátová

Rodinný dům, konstrukce: Montovaná, obytná: 206 m2, zastavěná: 154 m2, pozemek:...

Akátová, Šlapanice

9 400 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, Na klíč, 94m2, Šlapanice, Akátová

Rodinný dům, konstrukce: Montovaná, obytná: 94 m2, zastavěná: 112 m2, pozemek:...

Akátová, Šlapanice

4 800 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, RD na klíč 6+1, 170 m2, Šlapanice

Rodinný dům, konstrukce: Montovaná, obytná: 250 m2, pozemek: 800 m2, stav:...

Akátová, Šlapanice

9 990 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, Rodinný dům, s bazénem, Šlapanice

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 295 m2, zastavěná: 266 m2, pozemek:...

Ponětovská, Šlapanice

12 950 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist