Rodinné domy Popůvky ihned k nastěhování (100+)

Mít vlastní rodinný dům Popůvky je snem spousty z nás. A klasické české rčení můj dům, můj hrad Vás přivádí do kategorie rodinné domy Popůvky, kde si můžete vybrat svůj vysněný rodinný dům podle spousty vlastností. Rodinné domy Popůvky Vás mohou oslovit cenou, polohou či klidným prostředím. Někteří z Vás jistě hledí na materiál a technologie, které sníží Vaše budoucí náklady na energie a údržbu domu.

Luxusní rodinné domy Popůvky nebo rodinné domy na klíč

Stojíte na začátku svého rozhodnutí, můžete hledat i rodinné domy Popůvky na klíč nebo se rozhodnout pro luxusní rodinné domy Popůvky, případně si najít rodinné domy Popůvky právě dostavěné. Nově postavené luxusné rodinné domy Popůvky leží dnes již většinou mimo cetrum. Blíže k centru jsou k dispozici rodinné domy, které mají již svoji historii. Ceny rodinných domů Popůvky se budou lišit v závislosti na poloze, velikosti, technologii stavby. Nejdražší variantou jsou bezpochyby luxusní rodinné domy Popůvky, které v naší nabídce naleznete také.

Nacházíte se v hlavní kategorii domy Popůvky , v kategorii domy Popůvky jsou nemovitosti rozděleny na domy na prodej Popůvky, pronájem domu Popůvky, dražby domů Popůvky, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je rodinné domy Popůvky pokud hledání vhodné nemovitosti rodinné domy Popůvky příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii rodinné domy Popůvky na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:rodinné domy na prodej Popůvky, pronájem rodinného domu Popůvky, dražby rodinných domů Popůvky, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde rodinné domy Popůvky ?

Chcete zpřesnit výběr rodinné domy Popůvky zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané rodinné domy Popůvky Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, Rodinný dům, Popůvky,

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 222 m2, zastavěná: 121 m2, pozemek:...

Popůvky

6 490 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, rodinný dům 4+1, 375 m2, Popůvky u Brna

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 140 m2, zastavěná: 101 m2, pozemek:...

Veselská, Popůvky

6 500 000 Kč
TOPlist TOPlist

RD 5+1 Popůvky - novovstavba - garáž

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 146 m2, zastavěná: 105 m2, pozemek:...

Popůvky

4 950 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist