Rodinné domy Opatovice ihned k nastěhování (100+)

Mít vlastní rodinný dům Opatovice je snem spousty z nás. A klasické české rčení můj dům, můj hrad Vás přivádí do kategorie rodinné domy Opatovice, kde si můžete vybrat svůj vysněný rodinný dům podle spousty vlastností. Rodinné domy Opatovice Vás mohou oslovit cenou, polohou či klidným prostředím. Někteří z Vás jistě hledí na materiál a technologie, které sníží Vaše budoucí náklady na energie a údržbu domu.

Luxusní rodinné domy Opatovice nebo rodinné domy na klíč

Stojíte na začátku svého rozhodnutí, můžete hledat i rodinné domy Opatovice na klíč nebo se rozhodnout pro luxusní rodinné domy Opatovice, případně si najít rodinné domy Opatovice právě dostavěné. Nově postavené luxusné rodinné domy Opatovice leží dnes již většinou mimo cetrum. Blíže k centru jsou k dispozici rodinné domy, které mají již svoji historii. Ceny rodinných domů Opatovice se budou lišit v závislosti na poloze, velikosti, technologii stavby. Nejdražší variantou jsou bezpochyby luxusní rodinné domy Opatovice, které v naší nabídce naleznete také.

Nacházíte se v hlavní kategorii domy Opatovice , v kategorii domy Opatovice jsou nemovitosti rozděleny na domy na prodej Opatovice, pronájem domu Opatovice, dražby domů Opatovice, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je rodinné domy Opatovice pokud hledání vhodné nemovitosti rodinné domy Opatovice příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii rodinné domy Opatovice na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:rodinné domy na prodej Opatovice, pronájem rodinného domu Opatovice, dražby rodinných domů Opatovice, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde rodinné domy Opatovice ?

Chcete zpřesnit výběr rodinné domy Opatovice zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané rodinné domy Opatovice Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Novostavba rodinného domu Opatovice u Rajhradu

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 153 m2, zastavěná: 106 m2, pozemek:...

Nová, Opatovice

5 650 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej domu 6+1 v Opatovicích u Rajhradu

Rodinný dům, konstrukce: Smíšená, obytná: 220 m2, zastavěná: 334 m2, pozemek:...

Malé dráhy, Opatovice

2 300 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist