Rodinné domy Mokrá-Horákov ihned k nastěhování (100+)

Mít vlastní rodinný dům Mokrá-Horákov je snem spousty z nás. A klasické české rčení můj dům, můj hrad Vás přivádí do kategorie rodinné domy Mokrá-Horákov, kde si můžete vybrat svůj vysněný rodinný dům podle spousty vlastností. Rodinné domy Mokrá-Horákov Vás mohou oslovit cenou, polohou či klidným prostředím. Někteří z Vás jistě hledí na materiál a technologie, které sníží Vaše budoucí náklady na energie a údržbu domu.

Luxusní rodinné domy Mokrá-Horákov nebo rodinné domy na klíč

Stojíte na začátku svého rozhodnutí, můžete hledat i rodinné domy Mokrá-Horákov na klíč nebo se rozhodnout pro luxusní rodinné domy Mokrá-Horákov, případně si najít rodinné domy Mokrá-Horákov právě dostavěné. Nově postavené luxusné rodinné domy Mokrá-Horákov leží dnes již většinou mimo cetrum. Blíže k centru jsou k dispozici rodinné domy, které mají již svoji historii. Ceny rodinných domů Mokrá-Horákov se budou lišit v závislosti na poloze, velikosti, technologii stavby. Nejdražší variantou jsou bezpochyby luxusní rodinné domy Mokrá-Horákov, které v naší nabídce naleznete také.

Nacházíte se v hlavní kategorii domy Mokrá-Horákov , v kategorii domy Mokrá-Horákov jsou nemovitosti rozděleny na domy na prodej Mokrá-Horákov, pronájem domu Mokrá-Horákov, dražby domů Mokrá-Horákov, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je rodinné domy Mokrá-Horákov pokud hledání vhodné nemovitosti rodinné domy Mokrá-Horákov příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii rodinné domy Mokrá-Horákov na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:rodinné domy na prodej Mokrá-Horákov, pronájem rodinného domu Mokrá-Horákov, dražby rodinných domů Mokrá-Horákov, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde rodinné domy Mokrá-Horákov ?

Chcete zpřesnit výběr rodinné domy Mokrá-Horákov zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané rodinné domy Mokrá-Horákov Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

RD - 250 m2 - Mokrá - Horákov - pozemek 533 m2

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 250 m2, zastavěná: 160 m2, pozemek:...

Mokrá-Horákov

4 950 000 Kč
TOPlist TOPlist

Novostavba RD 4+kk Mokrá-Horákov - CP 393m2

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 186 m2, zastavěná: 144 m2, pozemek:...

Mokrá-Horákov

5 400 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist