Prodej rodinných domů Drásov a rodinné domy na prodej Drásov (100+)

Mnoho lidí touží po svém vlastním rodinném domě, neboť je bydlení v paneláku již nebaví. A proč si nevybrat pro nalezení svého nového bydlení právě prodej rodinných domů Drásov? Rodinné domy Drásov na prodej jsou vždy zárukou kvalitnějšího bydlení, kdy neztrácíte své soukromí. A navíc rodinné domy Drásov prodej jsou nyní cenově velmi dostupné.

Prodej rodinných domů Drásov

Prodej rodinné domy Drásov jako takový se odehrává každodenně na mnoha místech. Každý z nás má ale své představy, proto je nutné si projít rodinné domy na prodej Drásov v plném rozsahu, abyste věděli, co všechno trh v tomto městě nabízí. Nabídka je opravdu bohatá, dobrých lokalit však není nekonečně mnoho. I z tohoto důvodu by bylo dobré se nad nabídkou prodej rodinné domy Drásov nerozhodovat příliš dlouho.

Rodinné domy Drásov prodej

Všechny námi nabízené rodinné domy na prodej Drásov jsou opravdu kvalitní. Chcete-li tedy bydlet s rodinou ve vlastním domě, je pro vás Drásov tím pravým místem, jelikož prodej rodinných domů Drásov má pro vás přichystánu opravdu pestrou nabídku. Stačí si vybrat na našich webových stránkách. Rodinné domy na prodej Drásov tak na vás čekají s otevřenou náručí. Užijte si výběr v nabídce prodeje rodinných domů Drásov.

Nacházíte se v hlavní kategorii domy Drásov , v kategorii domy Drásov jsou nemovitosti rozděleny na domy na prodej Drásov, pronájem domu Drásov, dražby domů Drásov, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je rodinné domy na prodej Drásov pokud hledání vhodné nemovitosti rodinné domy na prodej Drásov příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii rodinné domy Drásov na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:rodinné domy na prodej Drásov, pronájem rodinného domu Drásov, dražby rodinných domů Drásov, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde rodinné domy na prodej Drásov ?

Chcete zpřesnit výběr rodinné domy na prodej Drásov zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané rodinné domy na prodej Drásov Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

NABÍDKA PRODEJE EXKLUZIVNÍ NOVOSTAVBY PŘÍZEMNÍHO RD S GARÁŽÍ A...

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 193 m2, zastavěná: 252 m2, pozemek:...

Drásov

10 500 000 Kč
TOPlist TOPlist

RD 5+kk Drásov - novostavba se zahradou 15 km od Brna - klidné místo...

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 136 m2, zastavěná: 98 m2, pozemek:...

Drásov

4 485 000 Kč
TOPlist TOPlist

RD 4+1 s garáží, Drásov 1206m2

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 220 m2, zastavěná: 121 m2, pozemek:...

Drásov

6 400 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej rodinného domu 100 m2, Drásov

Rodinný dům, konstrukce: Dřevostavba, obytná: 100 m2, zastavěná: 63 m2,...

Drásov

6 148 000 Kč
TOPlist TOPlist

RD 5+kk Drásov - novostavba

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 252 m2, zastavěná: 252 m2, pozemek:...

Drásov

6 900 000 Kč
TOPlist TOPlist

Novostavba RD 5+kk Drásov - okr. Brno - venkov - CP 1141m2

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 136 m2, zastavěná: 98 m2, pozemek:...

Drásov

4 485 000 Kč
TOPlist TOPlist

RD DRÁSOV 5+KK

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 150 m2, zastavěná: 184 m2, pozemek:...

Drásov

4 800 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist