Rodinné domy Dolní Kounice ihned k nastěhování (100+)

Mít vlastní rodinný dům Dolní Kounice je snem spousty z nás. A klasické české rčení můj dům, můj hrad Vás přivádí do kategorie rodinné domy Dolní Kounice, kde si můžete vybrat svůj vysněný rodinný dům podle spousty vlastností. Rodinné domy Dolní Kounice Vás mohou oslovit cenou, polohou či klidným prostředím. Někteří z Vás jistě hledí na materiál a technologie, které sníží Vaše budoucí náklady na energie a údržbu domu.

Luxusní rodinné domy Dolní Kounice nebo rodinné domy na klíč

Stojíte na začátku svého rozhodnutí, můžete hledat i rodinné domy Dolní Kounice na klíč nebo se rozhodnout pro luxusní rodinné domy Dolní Kounice, případně si najít rodinné domy Dolní Kounice právě dostavěné. Nově postavené luxusné rodinné domy Dolní Kounice leží dnes již většinou mimo cetrum. Blíže k centru jsou k dispozici rodinné domy, které mají již svoji historii. Ceny rodinných domů Dolní Kounice se budou lišit v závislosti na poloze, velikosti, technologii stavby. Nejdražší variantou jsou bezpochyby luxusní rodinné domy Dolní Kounice, které v naší nabídce naleznete také.

Nacházíte se v hlavní kategorii domy Dolní Kounice , v kategorii domy Dolní Kounice jsou nemovitosti rozděleny na domy na prodej Dolní Kounice, pronájem domu Dolní Kounice, dražby domů Dolní Kounice, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je rodinné domy Dolní Kounice pokud hledání vhodné nemovitosti rodinné domy Dolní Kounice příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii rodinné domy Dolní Kounice na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:rodinné domy na prodej Dolní Kounice, pronájem rodinného domu Dolní Kounice, dražby rodinných domů Dolní Kounice, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde rodinné domy Dolní Kounice ?

Chcete zpřesnit výběr rodinné domy Dolní Kounice zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané rodinné domy Dolní Kounice Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

id. 1/3 rod. domu se zahradou v obci Dolní Kounice

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 45 m2, pozemek: 2769 m2, stav:...

Dolní Kounice

49 334 Kč
TOPlist TOPlist

Komerční objekt, Dolní Kounice

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 540 m2, zastavěná: 350 m2, pozemek:...

Hlavní, Dolní Kounice

3 500 000 Kč
TOPlist TOPlist

Dolní Kounice, RD 3+1, 4+1, zahrada - rodinný dům

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 347 m2, zastavěná: 347 m2, pozemek:...

Hlavní, Dolní Kounice

3 450 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist