Rodinné domy Březina (dříve okres Tišnov) ihned k nastěhování (100+)

Mít vlastní rodinný dům Březina (dříve okres Tišnov) je snem spousty z nás. A klasické české rčení můj dům, můj hrad Vás přivádí do kategorie rodinné domy Březina (dříve okres Tišnov), kde si můžete vybrat svůj vysněný rodinný dům podle spousty vlastností. Rodinné domy Březina (dříve okres Tišnov) Vás mohou oslovit cenou, polohou či klidným prostředím. Někteří z Vás jistě hledí na materiál a technologie, které sníží Vaše budoucí náklady na energie a údržbu domu.

Luxusní rodinné domy Březina (dříve okres Tišnov) nebo rodinné domy na klíč

Stojíte na začátku svého rozhodnutí, můžete hledat i rodinné domy Březina (dříve okres Tišnov) na klíč nebo se rozhodnout pro luxusní rodinné domy Březina (dříve okres Tišnov), případně si najít rodinné domy Březina (dříve okres Tišnov) právě dostavěné. Nově postavené luxusné rodinné domy Březina (dříve okres Tišnov) leží dnes již většinou mimo cetrum. Blíže k centru jsou k dispozici rodinné domy, které mají již svoji historii. Ceny rodinných domů Březina (dříve okres Tišnov) se budou lišit v závislosti na poloze, velikosti, technologii stavby. Nejdražší variantou jsou bezpochyby luxusní rodinné domy Březina (dříve okres Tišnov), které v naší nabídce naleznete také.

Nacházíte se v hlavní kategorii domy Březina (dříve okres Tišnov) , v kategorii domy Březina (dříve okres Tišnov) jsou nemovitosti rozděleny na domy na prodej Březina (dříve okres Tišnov), pronájem domu Březina (dříve okres Tišnov), dražby domů Březina (dříve okres Tišnov), denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je rodinné domy Březina (dříve okres Tišnov) pokud hledání vhodné nemovitosti rodinné domy Březina (dříve okres Tišnov) příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii rodinné domy Březina (dříve okres Tišnov) na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:rodinné domy na prodej Březina (dříve okres Tišnov), pronájem rodinného domu Březina (dříve okres Tišnov), dražby rodinných domů Březina (dříve okres Tišnov), od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde rodinné domy Březina (dříve okres Tišnov) ?

Chcete zpřesnit výběr rodinné domy Březina (dříve okres Tišnov) zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané rodinné domy Březina (dříve okres Tišnov) Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej novostavby v Březině u Tišnova

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 220 m2, zastavěná: 109 m2, pozemek:...

Březina

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodej krásné stavby a zahrady pro rodinnou rekreaci - Březina u...

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 200 m2, zastavěná: 100 m2, pozemek:...

Březina

3 690 000 Kč
TOPlist TOPlist

Březina, RD 2+1, pozemek 513 m2, sklep, garáž, přístavby - rodinný dům

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 291 m2, pozemek: 513 m2, stav:...

Březina

999 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, rodinný dům 2+1, 513 m2, Březina u Tišnova

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 70 m2, zastavěná: 291 m2, pozemek:...

Březina (dříve okres Tišnov)

1 099 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist