Rodinné domy Babice u Rosic ihned k nastěhování (100+)

Mít vlastní rodinný dům Babice u Rosic je snem spousty z nás. A klasické české rčení můj dům, můj hrad Vás přivádí do kategorie rodinné domy Babice u Rosic, kde si můžete vybrat svůj vysněný rodinný dům podle spousty vlastností. Rodinné domy Babice u Rosic Vás mohou oslovit cenou, polohou či klidným prostředím. Někteří z Vás jistě hledí na materiál a technologie, které sníží Vaše budoucí náklady na energie a údržbu domu.

Luxusní rodinné domy Babice u Rosic nebo rodinné domy na klíč

Stojíte na začátku svého rozhodnutí, můžete hledat i rodinné domy Babice u Rosic na klíč nebo se rozhodnout pro luxusní rodinné domy Babice u Rosic, případně si najít rodinné domy Babice u Rosic právě dostavěné. Nově postavené luxusné rodinné domy Babice u Rosic leží dnes již většinou mimo cetrum. Blíže k centru jsou k dispozici rodinné domy, které mají již svoji historii. Ceny rodinných domů Babice u Rosic se budou lišit v závislosti na poloze, velikosti, technologii stavby. Nejdražší variantou jsou bezpochyby luxusní rodinné domy Babice u Rosic, které v naší nabídce naleznete také.

Nacházíte se v hlavní kategorii domy Babice u Rosic , v kategorii domy Babice u Rosic jsou nemovitosti rozděleny na domy na prodej Babice u Rosic, pronájem domu Babice u Rosic, dražby domů Babice u Rosic, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je rodinné domy Babice u Rosic pokud hledání vhodné nemovitosti rodinné domy Babice u Rosic příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii rodinné domy Babice u Rosic na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:rodinné domy na prodej Babice u Rosic, pronájem rodinného domu Babice u Rosic, dražby rodinných domů Babice u Rosic, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde rodinné domy Babice u Rosic ?

Chcete zpřesnit výběr rodinné domy Babice u Rosic zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané rodinné domy Babice u Rosic Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

RD 3+1 - Babice u Rosic - ke kompletní rekonstrukci

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 100 m2, zastavěná: 100 m2, pozemek:...

Babice u Rosic

1 700 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej rodinného domu Babice, pozemek 220 m2

Rodinný dům, konstrukce: Smíšená, obytná: 45 m2, zastavěná: 45 m2, pozemek: 220...

Hlavní, Babice u Rosic

445 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist