Rodinné domy Ostrov u Macochy ihned k nastěhování (100+)

Mít vlastní rodinný dům Ostrov u Macochy je snem spousty z nás. A klasické české rčení můj dům, můj hrad Vás přivádí do kategorie rodinné domy Ostrov u Macochy, kde si můžete vybrat svůj vysněný rodinný dům podle spousty vlastností. Rodinné domy Ostrov u Macochy Vás mohou oslovit cenou, polohou či klidným prostředím. Někteří z Vás jistě hledí na materiál a technologie, které sníží Vaše budoucí náklady na energie a údržbu domu.

Luxusní rodinné domy Ostrov u Macochy nebo rodinné domy na klíč

Stojíte na začátku svého rozhodnutí, můžete hledat i rodinné domy Ostrov u Macochy na klíč nebo se rozhodnout pro luxusní rodinné domy Ostrov u Macochy, případně si najít rodinné domy Ostrov u Macochy právě dostavěné. Nově postavené luxusné rodinné domy Ostrov u Macochy leží dnes již většinou mimo cetrum. Blíže k centru jsou k dispozici rodinné domy, které mají již svoji historii. Ceny rodinných domů Ostrov u Macochy se budou lišit v závislosti na poloze, velikosti, technologii stavby. Nejdražší variantou jsou bezpochyby luxusní rodinné domy Ostrov u Macochy, které v naší nabídce naleznete také.

Nacházíte se v hlavní kategorii domy Ostrov u Macochy , v kategorii domy Ostrov u Macochy jsou nemovitosti rozděleny na domy na prodej Ostrov u Macochy, pronájem domu Ostrov u Macochy, dražby domů Ostrov u Macochy, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je rodinné domy Ostrov u Macochy pokud hledání vhodné nemovitosti rodinné domy Ostrov u Macochy příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii rodinné domy Ostrov u Macochy na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:rodinné domy na prodej Ostrov u Macochy, pronájem rodinného domu Ostrov u Macochy, dražby rodinných domů Ostrov u Macochy, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde rodinné domy Ostrov u Macochy ?

Chcete zpřesnit výběr rodinné domy Ostrov u Macochy zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané rodinné domy Ostrov u Macochy Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Ostrov u Macochy, RD 3+1, 196 m - rodinný dům

Rodinný dům, konstrukce: Smíšená, obytná: 72 m2, pozemek: 196 m2, stav:...

Ostrov u Macochy

490 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej rodinného domu 3+1, Ostrov u Macochy, okr. Blansko

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 75 m2, zastavěná: 80 m2, pozemek: 321...

Ostrov u Macochy

250 000 Kč
TOPlist TOPlist

Pronájem rodinného domu 3+1, Ostrov u Macochy, okr. Blansko

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 75 m2, zastavěná: 80 m2, pozemek: 321...

Ostrov u Macochy

6 500 Kč/měs
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist