Rodinné domy Olomučany ihned k nastěhování (100+)

Mít vlastní rodinný dům Olomučany je snem spousty z nás. A klasické české rčení můj dům, můj hrad Vás přivádí do kategorie rodinné domy Olomučany, kde si můžete vybrat svůj vysněný rodinný dům podle spousty vlastností. Rodinné domy Olomučany Vás mohou oslovit cenou, polohou či klidným prostředím. Někteří z Vás jistě hledí na materiál a technologie, které sníží Vaše budoucí náklady na energie a údržbu domu.

Luxusní rodinné domy Olomučany nebo rodinné domy na klíč

Stojíte na začátku svého rozhodnutí, můžete hledat i rodinné domy Olomučany na klíč nebo se rozhodnout pro luxusní rodinné domy Olomučany, případně si najít rodinné domy Olomučany právě dostavěné. Nově postavené luxusné rodinné domy Olomučany leží dnes již většinou mimo cetrum. Blíže k centru jsou k dispozici rodinné domy, které mají již svoji historii. Ceny rodinných domů Olomučany se budou lišit v závislosti na poloze, velikosti, technologii stavby. Nejdražší variantou jsou bezpochyby luxusní rodinné domy Olomučany, které v naší nabídce naleznete také.

Nacházíte se v hlavní kategorii domy Olomučany , v kategorii domy Olomučany jsou nemovitosti rozděleny na domy na prodej Olomučany, pronájem domu Olomučany, dražby domů Olomučany, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je rodinné domy Olomučany pokud hledání vhodné nemovitosti rodinné domy Olomučany příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii rodinné domy Olomučany na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:rodinné domy na prodej Olomučany, pronájem rodinného domu Olomučany, dražby rodinných domů Olomučany, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde rodinné domy Olomučany ?

Chcete zpřesnit výběr rodinné domy Olomučany zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané rodinné domy Olomučany Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

RD 3+1 Olomučany, 434 m2, s dvorkem a zahradou, 3 km od Blanska, 25...

Rodinný dům, konstrukce: Smíšená, obytná: 90 m2, zastavěná: 228 m2, pozemek:...

Olomučany

1 590 000 Kč
TOPlist TOPlist

Olomučany, RD 3+1, 1 330 m, zahrada - rodinný dům

Rodinný dům, konstrukce: Smíšená, obytná: 77 m2, pozemek: 1330 m2, stav:...

Olomučany

1 920 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist