Rodinné domy Lysice ihned k nastěhování (100+)

Mít vlastní rodinný dům Lysice je snem spousty z nás. A klasické české rčení můj dům, můj hrad Vás přivádí do kategorie rodinné domy Lysice, kde si můžete vybrat svůj vysněný rodinný dům podle spousty vlastností. Rodinné domy Lysice Vás mohou oslovit cenou, polohou či klidným prostředím. Někteří z Vás jistě hledí na materiál a technologie, které sníží Vaše budoucí náklady na energie a údržbu domu.

Luxusní rodinné domy Lysice nebo rodinné domy na klíč

Stojíte na začátku svého rozhodnutí, můžete hledat i rodinné domy Lysice na klíč nebo se rozhodnout pro luxusní rodinné domy Lysice, případně si najít rodinné domy Lysice právě dostavěné. Nově postavené luxusné rodinné domy Lysice leží dnes již většinou mimo cetrum. Blíže k centru jsou k dispozici rodinné domy, které mají již svoji historii. Ceny rodinných domů Lysice se budou lišit v závislosti na poloze, velikosti, technologii stavby. Nejdražší variantou jsou bezpochyby luxusní rodinné domy Lysice, které v naší nabídce naleznete také.

Nacházíte se v hlavní kategorii domy Lysice , v kategorii domy Lysice jsou nemovitosti rozděleny na domy na prodej Lysice, pronájem domu Lysice, dražby domů Lysice, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je rodinné domy Lysice pokud hledání vhodné nemovitosti rodinné domy Lysice příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii rodinné domy Lysice na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:rodinné domy na prodej Lysice, pronájem rodinného domu Lysice, dražby rodinných domů Lysice, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde rodinné domy Lysice ?

Chcete zpřesnit výběr rodinné domy Lysice zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané rodinné domy Lysice Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej domu v Lysicích okres Blansko

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 271 m2, zastavěná: 271 m2, pozemek:...

Štěchovská, Lysice

2 349 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej krásného domu u lesa v Lysicích

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 480 m2, zastavěná: 210 m2, pozemek:...

Lysice

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Nabízíme prodej krajního ŘRD 6+2, CP 1267 m2, UP 350 m2, zahrada,...

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 350 m2, zastavěná: 200 m2, pozemek:...

Lysice

3 000 000 Kč
TOPlist TOPlist

Lysice, RD 5+2, 1 267m2, zahrada - rodinný dům

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 540 m2, pozemek: 1267 m2, stav:...

Lysice

2 490 000 Kč
TOPlist TOPlist

Lysice, RD 6+2, pozemek 1267m2

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 405 m2, zastavěná: 250 m2, pozemek:...

Příční, Lysice

3 000 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist