Rodinné domy Zdice ihned k nastěhování (100+)

Mít vlastní rodinný dům Zdice je snem spousty z nás. A klasické české rčení můj dům, můj hrad Vás přivádí do kategorie rodinné domy Zdice, kde si můžete vybrat svůj vysněný rodinný dům podle spousty vlastností. Rodinné domy Zdice Vás mohou oslovit cenou, polohou či klidným prostředím. Někteří z Vás jistě hledí na materiál a technologie, které sníží Vaše budoucí náklady na energie a údržbu domu.

Luxusní rodinné domy Zdice nebo rodinné domy na klíč

Stojíte na začátku svého rozhodnutí, můžete hledat i rodinné domy Zdice na klíč nebo se rozhodnout pro luxusní rodinné domy Zdice, případně si najít rodinné domy Zdice právě dostavěné. Nově postavené luxusné rodinné domy Zdice leží dnes již většinou mimo cetrum. Blíže k centru jsou k dispozici rodinné domy, které mají již svoji historii. Ceny rodinných domů Zdice se budou lišit v závislosti na poloze, velikosti, technologii stavby. Nejdražší variantou jsou bezpochyby luxusní rodinné domy Zdice, které v naší nabídce naleznete také.

Nacházíte se v hlavní kategorii domy Zdice , v kategorii domy Zdice jsou nemovitosti rozděleny na domy na prodej Zdice, pronájem domu Zdice, dražby domů Zdice, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je rodinné domy Zdice pokud hledání vhodné nemovitosti rodinné domy Zdice příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii rodinné domy Zdice na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:rodinné domy na prodej Zdice, pronájem rodinného domu Zdice, dražby rodinných domů Zdice, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde rodinné domy Zdice ?

Chcete zpřesnit výběr rodinné domy Zdice zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané rodinné domy Zdice Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, rodinný dům 6+1, 120 m

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 121 m2, zastavěná: 130 m2, pozemek:...

Na Hroudě, Zdice

2 200 000 Kč
TOPlist TOPlist

Řadový dům 3+1, Zdice

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 125 m2, zastavěná: 79 m2, pozemek:...

Erbenova, Zdice

4 180 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej rodinného domu s nebytovými prostory/obchody, 540 m2, pozemek...

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 540 m2, zastavěná: 220 m2, pozemek:...

Zdice

6 500 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, rodinný dům, Zdice

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 125 m2, zastavěná: 80 m2, pozemek:...

Erbenova, Zdice

4 490 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist