Rodinné domy Zaječov ihned k nastěhování (100+)

Mít vlastní rodinný dům Zaječov je snem spousty z nás. A klasické české rčení můj dům, můj hrad Vás přivádí do kategorie rodinné domy Zaječov, kde si můžete vybrat svůj vysněný rodinný dům podle spousty vlastností. Rodinné domy Zaječov Vás mohou oslovit cenou, polohou či klidným prostředím. Někteří z Vás jistě hledí na materiál a technologie, které sníží Vaše budoucí náklady na energie a údržbu domu.

Luxusní rodinné domy Zaječov nebo rodinné domy na klíč

Stojíte na začátku svého rozhodnutí, můžete hledat i rodinné domy Zaječov na klíč nebo se rozhodnout pro luxusní rodinné domy Zaječov, případně si najít rodinné domy Zaječov právě dostavěné. Nově postavené luxusné rodinné domy Zaječov leží dnes již většinou mimo cetrum. Blíže k centru jsou k dispozici rodinné domy, které mají již svoji historii. Ceny rodinných domů Zaječov se budou lišit v závislosti na poloze, velikosti, technologii stavby. Nejdražší variantou jsou bezpochyby luxusní rodinné domy Zaječov, které v naší nabídce naleznete také.

Nacházíte se v hlavní kategorii domy Zaječov , v kategorii domy Zaječov jsou nemovitosti rozděleny na domy na prodej Zaječov, pronájem domu Zaječov, dražby domů Zaječov, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je rodinné domy Zaječov pokud hledání vhodné nemovitosti rodinné domy Zaječov příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii rodinné domy Zaječov na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:rodinné domy na prodej Zaječov, pronájem rodinného domu Zaječov, dražby rodinných domů Zaječov, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde rodinné domy Zaječov ?

Chcete zpřesnit výběr rodinné domy Zaječov zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané rodinné domy Zaječov Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, rodinný dům 3+1, 2367 m2, Zaječov - Kvaň

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 110 m2, zastavěná: 290 m2, pozemek:...

Zaječov, Kvaň

2 890 000 Kč
TOPlist TOPlist

Rodinný dům Zaječov-Kvaň, 162 m2

Rodinný dům, konstrukce: Smíšená, obytná: 162 m2, zastavěná: 108 m2, pozemek:...

Zaječov, Kvaň

3 477 050 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej částečně zrekonstruovaného rodinného domu 3+1, 130 m2,...

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 130 m2, zastavěná: 146 m2, pozemek:...

Zaječov

1 680 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej RD 3+1/G - Zaječov okres Beroun

Rodinný dům, konstrukce: Smíšená, obytná: 110 m2, zastavěná: 290 m2, pozemek:...

Zaječov, Kvaň

2 890 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist