Rodinné domy Otročiněves ihned k nastěhování (100+)

Mít vlastní rodinný dům Otročiněves je snem spousty z nás. A klasické české rčení můj dům, můj hrad Vás přivádí do kategorie rodinné domy Otročiněves, kde si můžete vybrat svůj vysněný rodinný dům podle spousty vlastností. Rodinné domy Otročiněves Vás mohou oslovit cenou, polohou či klidným prostředím. Někteří z Vás jistě hledí na materiál a technologie, které sníží Vaše budoucí náklady na energie a údržbu domu.

Luxusní rodinné domy Otročiněves nebo rodinné domy na klíč

Stojíte na začátku svého rozhodnutí, můžete hledat i rodinné domy Otročiněves na klíč nebo se rozhodnout pro luxusní rodinné domy Otročiněves, případně si najít rodinné domy Otročiněves právě dostavěné. Nově postavené luxusné rodinné domy Otročiněves leží dnes již většinou mimo cetrum. Blíže k centru jsou k dispozici rodinné domy, které mají již svoji historii. Ceny rodinných domů Otročiněves se budou lišit v závislosti na poloze, velikosti, technologii stavby. Nejdražší variantou jsou bezpochyby luxusní rodinné domy Otročiněves, které v naší nabídce naleznete také.

Nacházíte se v hlavní kategorii domy Otročiněves , v kategorii domy Otročiněves jsou nemovitosti rozděleny na domy na prodej Otročiněves, pronájem domu Otročiněves, dražby domů Otročiněves, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je rodinné domy Otročiněves pokud hledání vhodné nemovitosti rodinné domy Otročiněves příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii rodinné domy Otročiněves na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:rodinné domy na prodej Otročiněves, pronájem rodinného domu Otročiněves, dražby rodinných domů Otročiněves, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde rodinné domy Otročiněves ?

Chcete zpřesnit výběr rodinné domy Otročiněves zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané rodinné domy Otročiněves Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej rodinného domu 76 m2, pozemek 301 m2, Otročiněves, okres Beroun

Rodinný dům, konstrukce: Smíšená, obytná: 76 m2, zastavěná: 76 m2, pozemek: 301...

Otročiněves

1 099 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej rodinného domu 4+1, v obci Otročíněves, okr. Beroun

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 150 m2, zastavěná: 119 m2, pozemek:...

Otročiněves

2 850 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, rodinný dům 4+1, Otročíněves

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 180 m2, zastavěná: 200 m2, pozemek:...

Otročiněves

2 490 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej dvougeneračního domu 5+2 na klidném místě, garáž, pozemek 1396...

Rodinný dům, konstrukce: Smíšená, obytná: 330 m2, zastavěná: 345 m2, pozemek:...

Otročiněves

2 500 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej řadového RD Otročiněves, okres Beroun

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 200 m2, zastavěná: 263 m2, pozemek:...

Otročiněves

2 490 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist