Rodinné domy Lochovice ihned k nastěhování (100+)

Mít vlastní rodinný dům Lochovice je snem spousty z nás. A klasické české rčení můj dům, můj hrad Vás přivádí do kategorie rodinné domy Lochovice, kde si můžete vybrat svůj vysněný rodinný dům podle spousty vlastností. Rodinné domy Lochovice Vás mohou oslovit cenou, polohou či klidným prostředím. Někteří z Vás jistě hledí na materiál a technologie, které sníží Vaše budoucí náklady na energie a údržbu domu.

Luxusní rodinné domy Lochovice nebo rodinné domy na klíč

Stojíte na začátku svého rozhodnutí, můžete hledat i rodinné domy Lochovice na klíč nebo se rozhodnout pro luxusní rodinné domy Lochovice, případně si najít rodinné domy Lochovice právě dostavěné. Nově postavené luxusné rodinné domy Lochovice leží dnes již většinou mimo cetrum. Blíže k centru jsou k dispozici rodinné domy, které mají již svoji historii. Ceny rodinných domů Lochovice se budou lišit v závislosti na poloze, velikosti, technologii stavby. Nejdražší variantou jsou bezpochyby luxusní rodinné domy Lochovice, které v naší nabídce naleznete také.

Nacházíte se v hlavní kategorii domy Lochovice , v kategorii domy Lochovice jsou nemovitosti rozděleny na domy na prodej Lochovice, pronájem domu Lochovice, dražby domů Lochovice, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je rodinné domy Lochovice pokud hledání vhodné nemovitosti rodinné domy Lochovice příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii rodinné domy Lochovice na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:rodinné domy na prodej Lochovice, pronájem rodinného domu Lochovice, dražby rodinných domů Lochovice, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde rodinné domy Lochovice ?

Chcete zpřesnit výběr rodinné domy Lochovice zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané rodinné domy Lochovice Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, Domy na klíč, 112 m okres Beroun

Rodinný dům, konstrukce: Dřevostavba, obytná: 112 m2, zastavěná: 79 m2,...

Lochovice

3 512 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, Domy na klíč, 121 m okres Beroun

Rodinný dům, konstrukce: Dřevostavba, obytná: 121 m2, zastavěná: 121 m2,...

Lochovice

3 562 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej rodinného domu 70 m2, pozemek 402 m2 - Lochovice, okr. Beroun

Rodinný dům, konstrukce: Smíšená, obytná: 140 m2, zastavěná: 106 m2, pozemek:...

Lochovice

1 850 000 Kč
TOPlist TOPlist

Soustava budov bývalého statku, Lochovice, okr. Beroun

Rodinný dům, konstrukce: Smíšená, obytná: 337 m2, zastavěná: 337 m2, pozemek:...

Lochovice

1 750 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, rodinný dům 5+1, 2072 m2, Netolice

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 264 m2, zastavěná: 614 m2, pozemek:...

Lochovice, Netolice

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist