Rodinné domy Komárov ihned k nastěhování (100+)

Mít vlastní rodinný dům Komárov je snem spousty z nás. A klasické české rčení můj dům, můj hrad Vás přivádí do kategorie rodinné domy Komárov, kde si můžete vybrat svůj vysněný rodinný dům podle spousty vlastností. Rodinné domy Komárov Vás mohou oslovit cenou, polohou či klidným prostředím. Někteří z Vás jistě hledí na materiál a technologie, které sníží Vaše budoucí náklady na energie a údržbu domu.

Luxusní rodinné domy Komárov nebo rodinné domy na klíč

Stojíte na začátku svého rozhodnutí, můžete hledat i rodinné domy Komárov na klíč nebo se rozhodnout pro luxusní rodinné domy Komárov, případně si najít rodinné domy Komárov právě dostavěné. Nově postavené luxusné rodinné domy Komárov leží dnes již většinou mimo cetrum. Blíže k centru jsou k dispozici rodinné domy, které mají již svoji historii. Ceny rodinných domů Komárov se budou lišit v závislosti na poloze, velikosti, technologii stavby. Nejdražší variantou jsou bezpochyby luxusní rodinné domy Komárov, které v naší nabídce naleznete také.

Nacházíte se v hlavní kategorii domy Komárov , v kategorii domy Komárov jsou nemovitosti rozděleny na domy na prodej Komárov, pronájem domu Komárov, dražby domů Komárov, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je rodinné domy Komárov pokud hledání vhodné nemovitosti rodinné domy Komárov příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii rodinné domy Komárov na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:rodinné domy na prodej Komárov, pronájem rodinného domu Komárov, dražby rodinných domů Komárov, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde rodinné domy Komárov ?

Chcete zpřesnit výběr rodinné domy Komárov zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané rodinné domy Komárov Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, rodinný dům 7+2, 362 m2, Komárov u Hořovic

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 204 m2, zastavěná: 185 m2, pozemek:...

Zaječovská, Komárov

2 800 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, rodinný dům, 126 m2, Komárov

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 250 m2, zastavěná: 393 m2, pozemek:...

Sokolská, Komárov

4 200 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, rodinný dům 4+1, 346 m2, Komárov u Hořovic

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 85 m2, zastavěná: 100 m2, pozemek:...

Sokolovická, Komárov

950 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist