Rodinné domy Karlštejn ihned k nastěhování (100+)

Mít vlastní rodinný dům Karlštejn je snem spousty z nás. A klasické české rčení můj dům, můj hrad Vás přivádí do kategorie rodinné domy Karlštejn, kde si můžete vybrat svůj vysněný rodinný dům podle spousty vlastností. Rodinné domy Karlštejn Vás mohou oslovit cenou, polohou či klidným prostředím. Někteří z Vás jistě hledí na materiál a technologie, které sníží Vaše budoucí náklady na energie a údržbu domu.

Luxusní rodinné domy Karlštejn nebo rodinné domy na klíč

Stojíte na začátku svého rozhodnutí, můžete hledat i rodinné domy Karlštejn na klíč nebo se rozhodnout pro luxusní rodinné domy Karlštejn, případně si najít rodinné domy Karlštejn právě dostavěné. Nově postavené luxusné rodinné domy Karlštejn leží dnes již většinou mimo cetrum. Blíže k centru jsou k dispozici rodinné domy, které mají již svoji historii. Ceny rodinných domů Karlštejn se budou lišit v závislosti na poloze, velikosti, technologii stavby. Nejdražší variantou jsou bezpochyby luxusní rodinné domy Karlštejn, které v naší nabídce naleznete také.

Nacházíte se v hlavní kategorii domy Karlštejn , v kategorii domy Karlštejn jsou nemovitosti rozděleny na domy na prodej Karlštejn, pronájem domu Karlštejn, dražby domů Karlštejn, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je rodinné domy Karlštejn pokud hledání vhodné nemovitosti rodinné domy Karlštejn příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii rodinné domy Karlštejn na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:rodinné domy na prodej Karlštejn, pronájem rodinného domu Karlštejn, dražby rodinných domů Karlštejn, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde rodinné domy Karlštejn ?

Chcete zpřesnit výběr rodinné domy Karlštejn zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané rodinné domy Karlštejn Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

RD 3+1 v Karlštejně

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 90 m2, zastavěná: 65 m2, pozemek: 170...

Karlštejn

2 700 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, rodinný dům, 6+1, Karlštejn

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 108 m2, zastavěná: 151 m2, pozemek:...

Karlštejn

6 900 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej domu ve velice atraktivní lokalitě u hradu Karlštejna

Rodinný dům, konstrukce: Smíšená, obytná: 217 m2, zastavěná: 224 m2, pozemek:...

Karlštejn

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodej, rodinný dům, Karlštejn

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 398 m2, zastavěná: 285 m2, pozemek:...

Karlštejn

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodej, rodinný dům, Karlštejn

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 126 m2, zastavěná: 268 m2, pozemek:...

Karlštejn

9 900 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist