Rodinné domy Hýskov ihned k nastěhování (100+)

Mít vlastní rodinný dům Hýskov je snem spousty z nás. A klasické české rčení můj dům, můj hrad Vás přivádí do kategorie rodinné domy Hýskov, kde si můžete vybrat svůj vysněný rodinný dům podle spousty vlastností. Rodinné domy Hýskov Vás mohou oslovit cenou, polohou či klidným prostředím. Někteří z Vás jistě hledí na materiál a technologie, které sníží Vaše budoucí náklady na energie a údržbu domu.

Luxusní rodinné domy Hýskov nebo rodinné domy na klíč

Stojíte na začátku svého rozhodnutí, můžete hledat i rodinné domy Hýskov na klíč nebo se rozhodnout pro luxusní rodinné domy Hýskov, případně si najít rodinné domy Hýskov právě dostavěné. Nově postavené luxusné rodinné domy Hýskov leží dnes již většinou mimo cetrum. Blíže k centru jsou k dispozici rodinné domy, které mají již svoji historii. Ceny rodinných domů Hýskov se budou lišit v závislosti na poloze, velikosti, technologii stavby. Nejdražší variantou jsou bezpochyby luxusní rodinné domy Hýskov, které v naší nabídce naleznete také.

Nacházíte se v hlavní kategorii domy Hýskov , v kategorii domy Hýskov jsou nemovitosti rozděleny na domy na prodej Hýskov, pronájem domu Hýskov, dražby domů Hýskov, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je rodinné domy Hýskov pokud hledání vhodné nemovitosti rodinné domy Hýskov příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii rodinné domy Hýskov na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:rodinné domy na prodej Hýskov, pronájem rodinného domu Hýskov, dražby rodinných domů Hýskov, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde rodinné domy Hýskov ?

Chcete zpřesnit výběr rodinné domy Hýskov zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané rodinné domy Hýskov Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Nabízíme Vám ke koupi rodinný dům na velmi krásném pozemku o...

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 280 m2, zastavěná: 70 m2, pozemek:...

Hýskov

4 995 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, rodinný dům, 340 m2, Hýskov

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 220 m2, zastavěná: 532 m2, pozemek:...

Na Krétě, Hýskov

2 500 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, rodinný dům 7+kk, 841 m2, Hýskov

Rodinný dům, obytná: 313 m2, zastavěná: 106 m2, pozemek: 528 m2, stav: Řadový,...

K Nádržce, Hýskov

3 890 000 Kč
TOPlist TOPlist

Novostavba rodinného domu 6+1, 422m2, garáž, zahrada, terasa, krytý...

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 368 m2, zastavěná: 257 m2, pozemek:...

Nad Sokolovnou, Hýskov

16 500 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej rodinného domu 220 m2, pozemek 757 m2. Hýskov u Berouna

Rodinný dům, konstrukce: Smíšená, obytná: 220 m2, zastavěná: 110 m2, pozemek:...

Na Krétě, Hýskov

2 500 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist