Rodinné domy Chyňava ihned k nastěhování (100+)

Mít vlastní rodinný dům Chyňava je snem spousty z nás. A klasické české rčení můj dům, můj hrad Vás přivádí do kategorie rodinné domy Chyňava, kde si můžete vybrat svůj vysněný rodinný dům podle spousty vlastností. Rodinné domy Chyňava Vás mohou oslovit cenou, polohou či klidným prostředím. Někteří z Vás jistě hledí na materiál a technologie, které sníží Vaše budoucí náklady na energie a údržbu domu.

Luxusní rodinné domy Chyňava nebo rodinné domy na klíč

Stojíte na začátku svého rozhodnutí, můžete hledat i rodinné domy Chyňava na klíč nebo se rozhodnout pro luxusní rodinné domy Chyňava, případně si najít rodinné domy Chyňava právě dostavěné. Nově postavené luxusné rodinné domy Chyňava leží dnes již většinou mimo cetrum. Blíže k centru jsou k dispozici rodinné domy, které mají již svoji historii. Ceny rodinných domů Chyňava se budou lišit v závislosti na poloze, velikosti, technologii stavby. Nejdražší variantou jsou bezpochyby luxusní rodinné domy Chyňava, které v naší nabídce naleznete také.

Nacházíte se v hlavní kategorii domy Chyňava , v kategorii domy Chyňava jsou nemovitosti rozděleny na domy na prodej Chyňava, pronájem domu Chyňava, dražby domů Chyňava, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je rodinné domy Chyňava pokud hledání vhodné nemovitosti rodinné domy Chyňava příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii rodinné domy Chyňava na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:rodinné domy na prodej Chyňava, pronájem rodinného domu Chyňava, dražby rodinných domů Chyňava, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde rodinné domy Chyňava ?

Chcete zpřesnit výběr rodinné domy Chyňava zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané rodinné domy Chyňava Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

RD 9+1/ 2x terasa, 380 m2, obec Chyňava, okr. Beroun.

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 380 m2, zastavěná: 200 m2, pozemek:...

Hýskovská, Chyňava

4 200 000 Kč
TOPlist TOPlist

RD 9+1/ 2x terasa, 380 m2, obec Chyňava, okr. Beroun

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 380 m2, zastavěná: 200 m2, pozemek:...

Hýskovská, Chyňava

4 200 000 Kč
TOPlist TOPlist

Rodinný dům, Lhotka u Berouna, podíl 1/6

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 130 m2, pozemek: 2395 m2, stav:...

Chyňava, Lhotka u Berouna

90 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, rodinný dům, Chyňava

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 200 m2, zastavěná: 560 m2, pozemek:...

Chyňava

6 990 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, Dům RD samostatný, 240m2, Chyňava

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 240 m2, zastavěná: 295 m2, pozemek:...

Na Vápenici, Chyňava

2 740 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist