Rodinné domy Chodouň ihned k nastěhování (100+)

Mít vlastní rodinný dům Chodouň je snem spousty z nás. A klasické české rčení můj dům, můj hrad Vás přivádí do kategorie rodinné domy Chodouň, kde si můžete vybrat svůj vysněný rodinný dům podle spousty vlastností. Rodinné domy Chodouň Vás mohou oslovit cenou, polohou či klidným prostředím. Někteří z Vás jistě hledí na materiál a technologie, které sníží Vaše budoucí náklady na energie a údržbu domu.

Luxusní rodinné domy Chodouň nebo rodinné domy na klíč

Stojíte na začátku svého rozhodnutí, můžete hledat i rodinné domy Chodouň na klíč nebo se rozhodnout pro luxusní rodinné domy Chodouň, případně si najít rodinné domy Chodouň právě dostavěné. Nově postavené luxusné rodinné domy Chodouň leží dnes již většinou mimo cetrum. Blíže k centru jsou k dispozici rodinné domy, které mají již svoji historii. Ceny rodinných domů Chodouň se budou lišit v závislosti na poloze, velikosti, technologii stavby. Nejdražší variantou jsou bezpochyby luxusní rodinné domy Chodouň, které v naší nabídce naleznete také.

Nacházíte se v hlavní kategorii domy Chodouň , v kategorii domy Chodouň jsou nemovitosti rozděleny na domy na prodej Chodouň, pronájem domu Chodouň, dražby domů Chodouň, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je rodinné domy Chodouň pokud hledání vhodné nemovitosti rodinné domy Chodouň příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii rodinné domy Chodouň na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:rodinné domy na prodej Chodouň, pronájem rodinného domu Chodouň, dražby rodinných domů Chodouň, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde rodinné domy Chodouň ?

Chcete zpřesnit výběr rodinné domy Chodouň zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané rodinné domy Chodouň Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

prodej rodinného domu, Chodouň

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 238 m2, zastavěná: 238 m2, pozemek:...

Chodouň

2 490 000 Kč
TOPlist TOPlist

Dvougenerační RD 5+2, v obci Chodouň u Berouna.

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 150 m2, zastavěná: 170 m2, pozemek:...

Chodouň

1 290 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, rodinný dům, 6+1, 210 m2, Chodouň

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 189 m2, zastavěná: 110 m2, pozemek:...

Chodouň

3 999 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist