Rodinné domy Běštín ihned k nastěhování (100+)

Mít vlastní rodinný dům Běštín je snem spousty z nás. A klasické české rčení můj dům, můj hrad Vás přivádí do kategorie rodinné domy Běštín, kde si můžete vybrat svůj vysněný rodinný dům podle spousty vlastností. Rodinné domy Běštín Vás mohou oslovit cenou, polohou či klidným prostředím. Někteří z Vás jistě hledí na materiál a technologie, které sníží Vaše budoucí náklady na energie a údržbu domu.

Luxusní rodinné domy Běštín nebo rodinné domy na klíč

Stojíte na začátku svého rozhodnutí, můžete hledat i rodinné domy Běštín na klíč nebo se rozhodnout pro luxusní rodinné domy Běštín, případně si najít rodinné domy Běštín právě dostavěné. Nově postavené luxusné rodinné domy Běštín leží dnes již většinou mimo cetrum. Blíže k centru jsou k dispozici rodinné domy, které mají již svoji historii. Ceny rodinných domů Běštín se budou lišit v závislosti na poloze, velikosti, technologii stavby. Nejdražší variantou jsou bezpochyby luxusní rodinné domy Běštín, které v naší nabídce naleznete také.

Nacházíte se v hlavní kategorii domy Běštín , v kategorii domy Běštín jsou nemovitosti rozděleny na domy na prodej Běštín, pronájem domu Běštín, dražby domů Běštín, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je rodinné domy Běštín pokud hledání vhodné nemovitosti rodinné domy Běštín příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii rodinné domy Běštín na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:rodinné domy na prodej Běštín, pronájem rodinného domu Běštín, dražby rodinných domů Běštín, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde rodinné domy Běštín ?

Chcete zpřesnit výběr rodinné domy Běštín zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané rodinné domy Běštín Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej rodinného domu 120 m2, Běštín

Rodinný dům, konstrukce: Smíšená, obytná: 120 m2, zastavěná: 346 m2, pozemek:...

Běštín

3 000 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej RD v obci Běštín u Berouna

Rodinný dům, konstrukce: Kamenná, obytná: 140 m2, zastavěná: 215 m2, pozemek:...

Běštín

890 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, rodinný dům 4+1, Běštín

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 75 m2, zastavěná: 83 m2, pozemek: 355...

Běštín

1 275 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist