Rodinné domy Votice ihned k nastěhování (100+)

Mít vlastní rodinný dům Votice je snem spousty z nás. A klasické české rčení můj dům, můj hrad Vás přivádí do kategorie rodinné domy Votice, kde si můžete vybrat svůj vysněný rodinný dům podle spousty vlastností. Rodinné domy Votice Vás mohou oslovit cenou, polohou či klidným prostředím. Někteří z Vás jistě hledí na materiál a technologie, které sníží Vaše budoucí náklady na energie a údržbu domu.

Luxusní rodinné domy Votice nebo rodinné domy na klíč

Stojíte na začátku svého rozhodnutí, můžete hledat i rodinné domy Votice na klíč nebo se rozhodnout pro luxusní rodinné domy Votice, případně si najít rodinné domy Votice právě dostavěné. Nově postavené luxusné rodinné domy Votice leží dnes již většinou mimo cetrum. Blíže k centru jsou k dispozici rodinné domy, které mají již svoji historii. Ceny rodinných domů Votice se budou lišit v závislosti na poloze, velikosti, technologii stavby. Nejdražší variantou jsou bezpochyby luxusní rodinné domy Votice, které v naší nabídce naleznete také.

Nacházíte se v hlavní kategorii domy Votice , v kategorii domy Votice jsou nemovitosti rozděleny na domy na prodej Votice, pronájem domu Votice, dražby domů Votice, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je rodinné domy Votice pokud hledání vhodné nemovitosti rodinné domy Votice příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii rodinné domy Votice na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:rodinné domy na prodej Votice, pronájem rodinného domu Votice, dražby rodinných domů Votice, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde rodinné domy Votice ?

Chcete zpřesnit výběr rodinné domy Votice zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané rodinné domy Votice Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, rodinný dům 4+1, 547 m2, Votice

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 140 m2, zastavěná: 115 m2, pozemek:...

Horní, Votice

2 680 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej rodinného domu v obci Votice, okr. Benešeov

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 207 m2, zastavěná: 119 m2, pozemek:...

A. Dvořáka, Votice

2 700 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej RD 7+1/G, 1142 m2, na pozemku 1617 m2 v Martinicích u Votic

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 1142 m2, zastavěná: 384 m2, pozemek:...

Votice, Martinice

5 900 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, rodinný dům 5+1, 258 m2, Votice

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 150 m2, zastavěná: 93 m2, pozemek:...

Herbenova, Votice

2 499 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej rodinného domu 120 m, Votice

Rodinný dům, konstrukce: Smíšená, obytná: 120 m2, zastavěná: 120 m2, pozemek:...

Votice, Lysá

570 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist